Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Merhaba bende okulöncesi öğretmeniyim riskli gebeliklerde çalışmak sıkıntı bence ilk haftalar bide çok yorucu geçiyor bizim meslek. riske atmamak lazım. Benimde erken doğum riskim var ikiz gebelik serklaj dikişliyim. . Pazartesi bakalım gidicem inşallah uğraştırmaz beni de verir hemen heyet raporu başka doktor aramam. Mayıs haziran aylarında almıştım ben sıkıntı yaşamamıştım o zaman.

Hastane de kısa kollu ile üşümeyiz değil mi kışta olsa? Sıcak oluyo çünkü. Kısa kollu hamile pijaması aldım da
Ben kısa kollu almayı düşünüyorum sabahlıkla takım olarak, kumaşı da ince seçeceğim. Hastaneler çok sıcak oluyor ben de ekstra sıcak sevmiyorum :) bir tane aldım gecelik şeklinde, kalın askılı tercih ettim.

Kapatiyormus ama arkadanmis buda avantaj dedi doktor. Bilemiyorum cok mu kotu durum diye bi endiselendim suan sizin doktorlar farkli konustuysa

Sizde heyet almayi dusunuyorsunuz yani degil mi. Kendi doktorunuzdan mi alacaksiniz. Gercekten okadar zorki ilk haftalar bunu takibimi yapmayan doktorlara dahi anlatamiyorum her an her seyle karsilasabiliyoruz. Meslegimi cok seviyorum ayrica deneyimliyim fakat ilk haftalarin bunlarla hic ilgisi yok. Heyet alirken nasil bi surec izlediniz bide

Previyanin cesitleri ve dereceleri var anladigim kadariyla belki daha hafifidir siziinki. Yada bizim doktor cok pimpirikli bilemiyorum

Benim kanamalrim oldu daha once. 24te cikarsa cikar yoksa bidaha cikmaz dedi bilemiyorum niye farkli gorusler var. Nasil bi surec bekliyor bilmiyorum haftaya randevum var bakalim ne diyecek

Bugun aslinda yaslica bi doktordu baska bi doktora rapor icin gittim muayene etmedi previayi soyledim.araba surme bile dedi. Kendi doktorum bukadar kisitlama vermedi sadece kanama zamani kisitlamisti. Ilski yasagim vardi birazda dikkat et demisti. Son randevumda dedigim gibi 32. Hafta mevzusunu soyledi. Rahime yapismadan plesanta rahime zarar vermeden almaktan bahsetti. Onceki haftalardada hep caliscakmisin rapor alsan iyi olur falan dedi.eski kaybimida soyleyerek ki bu gebeligimde biraz zor oldu hakkin rapor diyo. Ama kendi veremiyo. Baska doktorlarda takibindeki hasta olmadigim icin vermiyo

Kızlar size bir sorum olacak. Bebekle alakalı alışveriş yapmadım hiç. Gebeliğin sağlıklı ilerlemesini bekledim. Ama çok zaman kalmadığı için yavaştan alışverişlere başladım. Bebek arabası olarak hiç bilgim yok ama iyi bir marka almak istiyorum. Inglesina Aptica Bebek Arabası hakkında bilginiz var mı? Araştırdınız mı? Anne kucağı ile birlikte almayı düşünüyorum… ya da önerdiğiniz iyi bir marka ne var? Bir süre kulupteki yazışmalara bakamadım ve hiç bilgim yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba, Inglesina markasına çok baktım ama birkaç ay sonra sanki çok uzun zamandır kullanıyormuşsunuz gibi bir görüntüsü oluyor nedense bu markanın. Fiyatına göre görüntü olarak ben bir türlü beğenemedim açıkçası, güvenlik anlamında iyidir diye düşünüyorum marka olarak. Ben o ücretlere hem portatiflik hem de sağlamlık açısından Cybex veya Bugaboo tercih ederdim

Kumraladamavituna1 Cybex i gördüm. Peki kabin boy mu ya da travel mi almalıyım? Siz aldınız mı bebek arabalarını? Ben puset takılan, çift yönlü kullanılan ağır olmayan bir araba arastırıyorum ama hiç bilmiyorum…

Cybex eezy s twist aldım, tamamen sizin aradığınız özellikleri arıyordum ben de. Bebek rahat etsin ama hafif olsun, çift yönlü, pratik ve aynı zamanda sağlam olsun istiyordum. Bu özelliklere sahip çok fazla araba bulamadım, Cybex Eezy s twist, Mios ve Balios modellerine bakıyordum, Balios çok sağlam ve şık bir araba ama benim için çok fazla ağır olması sebebiyle eledim. Mios kabin boy değil ve yön değiştirmek için komple oturma ünitesini söküp takmak gerekiyordu o yüzden onu da eledim, bence yön değiştirirken arabanın koldan veya üniteden direkt dönmesi gerekiyor. Artık üretilmiyor bu tarz arabalar. Eezy s twist bizim beklentilerimizi karşılayan tek araba oldu açıkçası, oturma ünitesi gözümüze ilk etapta dar geldi ama kuzenimin 3.5 yaşındaki tombik oğlunun üzerinde denedik gayet rahat etti :)

Kumraladamavituna1 çok teşekkür ederim. Araştırayım şimdi. Mama papası önerdiler ama istediğim özellikleri yazmıssın ürünün görseli var mı?
Benim aldığım ürün bu, videoları falan da var bakabilirsiniz ordan. Cybex Eezy S Twist+2 (kabin boy 360 derece dönen bebek arabası) lava grey
Mamas papas ocarro modeline baktım inanılmaz ağır, bu konuda memnun olan yoktu. Strada modeli hafif ama 15 kiloya kadar taşıyor, bence çok az bir süre.

Kızlar siz bebek için kirli sepeti aldınız mı ya da düşündüğünüz model var mı nasıl tarz alsam karar veremedim ben ona
Kirli sepeti olarak soyle birsey dusunuyorum ben ya. Ben de karistirmak istemiyorum . Esimin coraplari kotlari fln yok yok

Kumraladamavituna1 ürün hem bu sitede hemde türkiyede bitmiş görünüyor şuan… tekrar gelecekmiş ama
Gelir gelir hepsi tukenmis diyor ben temmuzda aldim cunku bana agustos sonu eylul gibi gelir dedi. Amaa 10 gunde geldi. Ben balios s aldim gerci ama bu ikisinde genelde stok olmuyor . Bulundugunuz il de varsa magazasi bi sorun bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…