Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Doktora sorup olacağım. Ben her sene olurum. Çok faydasını gördüm.
ben de kararsiz kaldim. esim ogluma da yaptirmak istiyor kresten cok fazla hastalik getiriyor kisin diye. Ben de sorayim aile hekimine ucretsiz oldugu yaziyordu hamilelere grip ve bogmaca asisi oneriliyor. Bogmaca yaptirmicam sanirim ama grip asisi yaptirabilirim ben de

Sadece grip mevzusu degil aslinda daha once kaybim oldugu icin okul oncesi acisindan ilk haftalar cok yogun ve zor riske atmak istemiyorum doktorum okula baslamam taraftari. 32. Haftadan sonra heran bebegi alabilirz de dedi eger plesanta cikmadiysa yukari. Hadi yinede bsaladim diyelim 1 ay 1 bucuk ay calisimp birakicam bunu velilerde okul idareside istemez. Gecen yil okulumda idareciydim bende okulum sorun cikarmaz rapor isine. Sadece baska hastaneler takipli hastalari olmadihimdan vermeye pek yanasmiyorlar.kendi doktorum klinik oldugundan veremiyor fakat previa teshisini koydugum icin bu teshise gore baska doktorlarin yazmasi lazim diyo

Kötü olmak değil de hafif mayışıyordum. Hiç ihtimal vermemiştim ya

sadece pleasanta asagida diye mi 32 de alabiliriz dedi? Benimki de asagida 39dan once alamayiz diyor bana sezaryan da olsa kural oyleymis.. Plesanta yukari cikmasa dahi..
acaba riski mi var merak ettim

Kötü olmak değil de hafif mayışıyordum. Hiç ihtimal vermemiştim ya
az ve sık yemek işe yarıyor aslında. makarna pilav ekmek hiç yok. ara öğünlerde de badem*meyve ya da sütlü kahve*kuru meyve yapıyorum. senin de biraz dikkat edince yoluna girer umarım.

az ve sık yemek işe yarıyor aslında. makarna pilav ekmek hiç yok. ara öğünlerde de badem*meyve ya da sütlü kahve*kuru meyve yapıyorum. senin de biraz dikkat edince yoluna girer umarım.
Sağol canım benim ben de öyle düşünüyorum şeker hamur bunlar çıkarsa daha sağlıklı oluruz hem

Her seferinde onu düşünüyorum ilk günden beri ndkf zaten o sıvı falan koruyodur onu kızarmamış bile çok sert vurmadım demek. Bi de hareket etse rahatlıcam
tabiki canım millet merdivenden dusuyor birsey olmuyor cocuga. araba kazası falan durumunda Allah korusun endişe etmek lazım. rahim içi korunaklı yer hiçbirsey olmaz

Her seferinde onu düşünüyorum ilk günden beri ndkf zaten o sıvı falan koruyodur onu kızarmamış bile çok sert vurmadım demek. Bi de hareket etse rahatlıcam
Gecen gun bende ayagim takildi ucuyodum . Sandalyeye tutunayim dedim karnimi vurdum cok acidi ama bisey olmadi . Boyle kazalardan bisey olmaz sanki ya

Bu arada kötü haber bende horlamaya başlamışım eşim diyor geceleri hep horluyorsun diye sürekli pozisyonunu değiştiriyorum diye zaten normaldede artık nefes almakta zorlanmaya başladığımı hissediyorum özellikle yemek yedikten sonra resmen nefes alamıyorum sıkıştırıyor

Uyuyan traktör moduna hoşgeldin. Ben konuşurken bile hissediyorum sesimin değiştiğini artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…