Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,4%
  • erkek

OY: 81 53,3%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    152
Kizlar bisey sormak istiyorum. Bu hafta bizde okullar aciliyo oryantasyondan dolayi. Bende previa var ve aylardir dikkat de ediyorum. Ve inanilmaz hastalik salgini var. Eger baslarsam cocuklarda yeni kurallari bilmeyen alisamayn ozbakim becerileri az olan yada salgindan dolayi hasta olan vs vs cocuklar olacak. Cesaret edemedim baslamaya. Diger gebeligimi 24. Haftada kaybetmistim oyizden cok kaygiliyim. Ondada maalesef grip olmustum tek neden o degildi belki ama sonrasinda bebegimi kaybetmistim. Heyet raporu almayi planliyorum oyuzden doguma kadar. Kendi doktorum veremiyo sgk ile anlasmasi yok. Bikac ozel hastaneye sordum takipli hastalari olmadigim icin vermek istemiyolar. Devlette ogretmenim buarada. Devlette surec nasil oluyo bilen var mi heyet raporu icin

Merhaba, bir sebep yokken heyet raporu verileceğini zannetmiyorum açıkçası. Aktif kanama düşük riski gibi bir durum yoksa genelde vermiyorlar. Grip nedeniyle de düşük olması pek mümkün değil aslında, muhakkak başka bir neden vardır dediğiniz gibi. Bir de 9 ay hiç grip olmamak gerçekçi değil maalesef. Ben de özel okullarda çalıştım 15 gün arayla zatürre/influenza/covid olmuştum geçen kış hala ciğerlerimde leke var okullar hastane gibi gerçekten insan çekiniyor. Kendi doktorunuz ne diyor bu konuda o çok önemli. Bir de idareyle özel olarak görüşmek de iyi bir fikir olabilir belki, inisiyatif kullanabiliyorlar

Kızlar sabah boğaz ağrısı , geniz tıkanıklığı ve felaket bir baş ağrısıyla uyandım. Şimdide yavaş yavaş vücudum ağrımaya başlıyor. Birazdan acile gideceğim umarım bebeğe bir zararı olmamıştır. Sanırım grip oldum.

Kızlar haberler iyi değil maalesef. 1 saat sonunda 230 2. Saat 168 cikti endokronolojiye gidicem
Canının sıkılması kadar normal bir şey yok ama fark edildi ve çaresi var yavrum öyle düşün. Sıkı bir diyet, takip gerekirse de ilaç kullanırsın ama çoğu zaman gerek kalmıyor bile. Zamanında anladınız ultrason bulguları da normaldi bebişinin

Evet şükür ki kilosunda suyumda bi problem yok. Haftaya bi dahiliyeye gidicem bakalîm bi diyet ilac bi sey verirler herhalde

grip asisi olacakmisiniz kizlar? bebegi koruyor cok iyi diyorlar burda ama emin olamadim. oglum kreste hastalik getirebilir eve, ben evden calisiyorum kendimi korusam da bulasi onleyemeyebilirim

Evet şükür ki kilosunda suyumda bi problem yok. Haftaya bi dahiliyeye gidicem bakalîm bi diyet ilac bi sey verirler herhalde
Diyet verecektir mutlaka, daha profesyonel ilerlemek için diyetisyenle de anlaşırsın online diyet listesi vs çok faydalı oluyor. İnsan o evrede stresten ne yiyip ne yemeyeceğini bilemiyor hiç.

geçmiş olsun canım ben üç gündür böyleyim. öksürük beni mahvetti. bebek çok hareketli olduğu için doktora gitmedim. baştan gitseydim keşke. her gün ıhlamur ve bir parol içiyorum. halsizlik geçti de öksürük hâlâ var.
bebeğine bir zararı olacağını sanmıyorum. belki bir serum takarlar hemen toparlarsın. geçmiş olsun tekrar

Kızlar haberler iyi değil maalesef. 1 saat sonunda 230 2. Saat 168 cikti endokronolojiye gidicem
geçmiş olsun ben henüz şeker yüklemesi yaptırmadım günlük ölçümler fazla çıktığı için diyete başlamıştım ve diyet gerçekten hemen etki ediyor. yemek sonrası fenalaşmalarım geçti resmen. sen de yemeklerden sonra kötü oluyor musun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…