Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ay bende buna bayildim

ben de senin gibiyim gülüm… bugün gittim ikinci dozu olmaya ama haftaya yapalım tam 1 ay dolsun dedi… kendimi hazırlamıştım haftasonunu hasta gibi geçirmek için. ilk dozda resmen inleyerek uyudum ilk gece ya, alt tarafı bir tetanoz. doğum ağrısından da korkuyorum bu yüzden

Ben de 72 ile hamile kaldım şimdi 76 oldum göbeğimin biraz daha çıkmasını bekliyorum ama daha bu kadar oldu normalde kilom da var ama anlamadım çok bebek gibi değil de göbek gibi duruyor
Ötekilerin karnını görünce moralim bozuldu korkmuştum ama benimki de hemen hemen senin ki kadae hatta bi tık küçüğü gibi demel herkes bir değil

Kizlar merhaba ben sitedeki adimi guncelledim. Dun kontrolum vardi tam deteyli bakmadi plesantaya ama 2 hafta sonra net degerlendiririz alttan muayene ile dedi. Eger cikmadiysa cikmaz dedi. 32. Haftadan sonra bana karismayacaksin en uygun zamanda alicam bebegi dedi. 32 cok erken biraz gerildim 32 de demedi 32den sonra dedi ama nezman bipmiyorum. Plesanta previa oyle biseyki rahime yapisip kaliyo rahime zarar vermeden almadan rahimi en dogru zamanda bebegi sezeryanla aliriz dedi. Ben cikar diye bekliyodum hala zaman var belki cikar ama sizinde previadan dolayi erken dogum oykuleri duydugunuz oldu mu

Hiç erken doğum duymadım ben, genelde yukarı çıkıyor plesenta. Kaygılanman üzülmen çok normal ama daha çok erken, bakarsın diğer kontrolünde çıkmış olur bile doktorlar en kötü ihtimali söyler her zaman, içini rahat tut.

Tesekkur ederim umarim oyle olur aslinda senin previan cok kotu degil demisti ama hic erken dogum demedi. Budurum cok kafama takildi. Perinetolog doktorum oyuzdenmi bukadar onem veriyo bu duruma bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…