Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bunlar çogzel bence, bir bak bakalım. Krem rengine düştüm
Trendyolda da varmış mağaza baya iyi puanı da beğenmiş alanlar, bakayım anam çok sağ ol

Baya iyi ya, anladığım kadarıyla bu ürünler zaten öncesinde belli oluyor dimi sepete ekleyip kodu bekliyosun sadece ne kadar hızlı o kadar iyi
Aynen öyle öncesinden gösteriyor yüksek indirim olacak ürünleri trendyol, eğer indirimden yararlanmak istiyorsanız öncesinde başka yayın izleyin çünkü saniyeler içinde bitiyor kod bir alıştırma yapın ben öyle birkaç ürünü kaçırdım çünkü özellikle oioi seti 500 liraya gelecekti çok üzüldüm canlı yayın ekranı küçülüyor sepetine gidiyorsun sunucu ağzından kod çıkar çıkmaz yazıyorsun sonra hemen satın alman gerekiyor kredi bilgileri hazır olacak

Aynen öyle öncesinden gösteriyor yüksek indirim olacak ürünleri trendyol, eğer indirimden yararlanmak istiyorsanız öncesinde başka yayın izleyin çünkü saniyeler içinde bitiyor kod bir alıştırma yapın ben öyle birkaç ürünü kaçırdım çünkü özellikle oioi seti 500 liraya gelecekti çok üzüldüm canlı yayın ekranı küçülüyor sepetine gidiyorsun sunucu ağzından kod çıkar çıkmaz yazıyorsun sonra hemen satın alman gerekiyor kredi bilgileri hazır olacak
Yayının herhangi bi zamanında söylüyorlar bi de kodu galiba eski yayınlara bi girdim de işte 10 bin kişi olduk birazdan söylicem falan diyolardı. Valla eski yayınlardaki ürünlere baktım çok iyi indirim oluyor ama işte 10-20 bin kişiden 100'üne falan kod geliyor galiba baya hızlı olmak lazım ben panik yaparım kdgkkf

Yayının herhangi bi zamanında söylüyorlar bi de kodu galiba eski yayınlara bi girdim de işte 10 bin kişi olduk birazdan söylicem falan diyolardı. Valla eski yayınlardaki ürünlere baktım çok iyi indirim oluyor ama işte 10-20 bin kişiden 100'üne falan kod geliyor galiba baya hızlı olmak lazım ben panik yaparım kdgkkf
İlk başta bende panik yaptım heyacanladım falan🤣🤣 ama o kadar kişi giriyor yöntemi bilmiyor ya kredi bilgileri hazır değil ya da yanlış yazıyorlar kodu çünkü ben 10 bin kişi içinden aldım ben aldıysam sizde alırsınız😅 yarın sabahki 10 bin olmaz ama en fazla 3-4 bin olur gibi sabah sabah kim bakacak😂 bu arada canlı yayını yapan ibrahim&meltem onun trendyoldaki favorilerinden bakabilirisniz hangisinde indirim olacak diye yarın indirim miktarı belli olur

İlk başta bende panik yaptım heyacanladım falan🤣🤣 ama o kadar kişi giriyor yöntemi bilmiyor ya kredi bilgileri hazır değil ya da yanlış yazıyorlar kodu çünkü ben 10 bin kişi içinden aldım ben aldıysam sizde alırsınız😅 yarın sabahki 10 bin olmaz ama en fazla 3-4 bin olur gibi sabah sabah kim bakacak😂 bu arada canlı yayını yapan ibrahim&meltem onun trendyoldaki favorilerinden bakabilirisniz hangisinde indirim olacak diye yarın indirim miktarı belli olur
Screenshot_2024-08-23-16-38-08-52_5a351068dae84964efd3bc6808f60b72.jpg

Şu 6 ürün dışında da ürün olcak mı

Kız bu indirim, yayın muhabbeti ne ben bişey anlamadım ne alıyonuz yine ddjfsj
😂 trendyol canlı yayın indirimleri oluyor her fenomenin ayrı listesi var ona göre indirim oluyor ibrahim&meltem yaz trendyola onun listesinden sizin seçtikleriniz diye liste var orda genel olarak hangi ürünlere indirim olacak gösteriyor miktarları yarın belli olur canlı yayın yarın saat 11 de

ya şu tetanoz beni o kadar etkiledi ki kolum şiş ve çok acıyor. vücudumun şöyle her olayı abartması yok mu ya sinir ediyor beni. insanlar oluyor hissetmiyor bile. bi de iki gündür çok keskin bi bel ağrısı var. hep yatıyorum. inş alışmadır o da geçicidir ya

X