Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bence normal canım çünkü benimde geçen hafta daha güçlü tekmeleri oldu 21+5 im bu hafta yine yapıyor ama bazen 2 saat hiç bişey yapmadığı da oluyor oturup kendimi dinliyorum hareket etsin diye 😄 benimki gündüzden çok gece daha hareketli ama öyle sürekli tekme hali yok tabi bazen pıt pıt oluyo bazen hafif bi tekme gibi oluyo değişiyo günden güne
ay acaba büyümüyor mu içerde diye bile düşündüm :KK70: bu ara çok evhamlıyım böyle değildim hiç aslında :KK43:

ay acaba büyümüyor mu içerde diye bile düşündüm :KK70: bu ara çok evhamlıyım böyle değildim hiç aslında :KK43:
Bu hafta bende öyleyim herşeyi kafaya takıyorum 20 dk sırt üstü uzanmışım onu bile kafaya taktım acaba zarar mi verdim bişey oldu mu niye hareket etmiyor sürekli böyleyim bi de önüme hep iç karartıcı konular çıktı forumda onları okudum etkilendim sanırım böyle değildim

Bu hafta bende öyleyim herşeyi kafaya takıyorum 20 dk sırt üstü uzanmışım onu bile kafaya taktım acaba zarar mi verdim bişey oldu mu niye hareket etmiyor sürekli böyleyim bi de önüme hep iç karartıcı konular çıktı forumda onları okudum etkilendim sanırım böyle değildim
sorma bende aynı şekildeyim . okudukça moralim bozuluyor. her şey geliyor aklıma . 20. haftaya kadar düşük korkum vardı . şimdi de erken doğum korkum . kucağımıza almadan da huzur yok galiba

sorma bende aynı şekildeyim . okudukça moralim bozuluyor. her şey geliyor aklıma . 20. haftaya kadar düşük korkum vardı . şimdi de erken doğum korkum . kucağımıza almadan da huzur yok galiba
Yere bişey düşse eşime diyorum ki şunu yerden alır mısın 😂 geçen hafta ilişkiden sonra hafif kahverengi akıntım oldu o da beni çok korkuttu sanki çok hareket edersem bişey olacakmış gibi düşünüyorum hep yatış halindeyim çevremdekiler doğursa da kurtulsak diyordur artık ama bende öyle düşünüyorum sağsalim bi gelsek son haftalara sanki derdim kalmayacak gibi hissediyorum ama asıl film ondan sonra başlıyor annelik kesinlikle delilikmiş 😂😂

günaydın hanımlar . bebişleriniz düzenli hareket ediyor mu ? birde çok güçlü mü yoksa pıt pıt gibi mi hareketleri hissediyorsunuz . ben geçen hafta baya dışarıdan görmüştüm ama şimdi hem alt karnımda hemde daha hafif hissediyorum . normal mi acaba :)
Bende cumartesi gördüm baya hareketliydi 2 gündür çok az hissediyorum hatta endişe ediyorum bugün hiç etmedi sanki yani çok az oldu ama hareket mi emin bile olamadım

Ben de tetanoza gidiyorum doğumdan daha çok korkutuyor niyeyse dkfk
Kız yok bir şey olmaz😄üstüne yatmışsın gibi hafif kol ağrısı belki ateş bünyeden bünyeye değişiyor tabii. Belki parol alabilirsin çok ağrı ateş olursa bir sor.
Benimde sağlık ocağım aradı ellernde aşı yokmuş bide 2021de olmuştum. Eylül başı falan ara tek doz yapalım yeter dediler neredeyse 26 27 haftalık olcam

Bende cumartesi gördüm baya hareketliydi 2 gündür çok az hissediyorum hatta endişe ediyorum bugün hiç etmedi sanki yani çok az oldu ama hareket mi emin bile olamadım
Bence biz geçen hafta hareket hissedince şuan beklenti haline girdik istiyoruz ki hep hareket etsin aslında çoğu insan 24 haftadan sonra hissedermiş 3 hafta önce hiç böyle dertlerimiz yoktu şimdi hareketlenmeye başladı sürekli elim karnımda bekliyorum 🤣🤣

Kızlar benim özellikle kahvaltı sonrası fenalaşma durumu rutine bindi. Gelene kadar, açken iyiyim kahvaltıdan yarım saat sonra her yanım dökülüyor sanki kendime gelemiyorum 🥺 Kollarımda şu mesajı yazacak güç kalmıyor adeta. Şeker ölçtüm normal çıktı, dün tansiyon aleti almıştım ama evde kaldı bugün. Ona bakma şansım yok ne yazık ki genelde de düşüktür zaten😕 Neyim var böyle anlamıyorum. Her gün revire inip yatar oldum kahvaltı sonrası 😞

Yere bişey düşse eşime diyorum ki şunu yerden alır mısın 😂 geçen hafta ilişkiden sonra hafif kahverengi akıntım oldu o da beni çok korkuttu sanki çok hareket edersem bişey olacakmış gibi düşünüyorum hep yatış halindeyim çevremdekiler doğursa da kurtulsak diyordur artık ama bende öyle düşünüyorum sağsalim bi gelsek son haftalara sanki derdim kalmayacak gibi hissediyorum ama asıl film ondan sonra başlıyor annelik kesinlikle delilikmiş 😂😂
ah ah hemde ne dedililik tamamen korku haliiymiş. hele bizim gibi insanlar için :) keyifli geçirmek istiyorum hamileliği ama korkularım ağır basıyor hep tetikteyim bu ara. perşembe prof bakacak . eğer iyi şeyler söylerse daha da rahatlarım diye düşünüyorum

ah ah hemde ne dedililik tamamen korku haliiymiş. hele bizim gibi insanlar için :) keyifli geçirmek istiyorum hamileliği ama korkularım ağır basıyor hep tetikteyim bu ara. perşembe prof bakacak . eğer iyi şeyler söylerse daha da rahatlarım diye düşünüyorum
He bir de kafayı enfeksiyona taktım aslında öyle bir durumum yok ama ya şuan idrar yolu enfeksiyonu olduysam ya farkında değilsem falan diye düşünüyorum hahah ay ben delirdim galiba 🤣🤣

X