Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Aman ya diyorum ya şov başka bir şey değil. Bebekken yanında sigara içilen erkek çocuklarında olurmuş mesela bunu eşim söyledi bana. Babası da o bebekken hep içmiş. Şeytan diyor sen de git bunu sor kendilerini suçlayıp dursunlar. Sen de anne olarak koruyamamışsın çocuğunu dumandan de.
Boşverin söyleseniz de asla anlamazlar kabul etmezler. Mevzuyu uzatıp bir de ayılıp bayılırlar hiç gerek yok. Mümkün olduğu kadar az konuşun onlar gidene kadar.

Evet canım izlemiştim bunu

Sana vereceğim tavsiye şu olur olayı bilmiyorum eşin rahatsız sanırsam bunun için demiyorum rahatsız olmasa da bu dediğimi yap . Hiç bir zaman eşin yoluyla çözme ona söyleyip halletmesini bekleme. Git ne rahatsızlığın varsa söyle üslup doğru olsun da kötü şeyler bile söylenir. Ama Kibar bir dille yaklaş hep. Şimdi diyeceksin ki evden gitmeleri nasıl söylenir , evin en anlayışlı kişisi ile konuş.
Gitmeleri için diyebileceğim bir şey yok canım artık ne vakit giderlerse gitsinler ne yapayım çalışıyorum zaten hafta içi akşamları gelirim eve o kısım daha rahat. Ama bu ameliyat ertelendi ben olsam gideyim de nasılsa geri gelecez bunaltmayayım milleti derim yani

Kızlar sürecimi biliyorsunuz.
Birkaç gün sonra bebeğin alınması için normal doğum sürecini başlatacaklar ilaçlar ve suni sancıyla normal doğumdan daha zor oluyormuş bebek cansız olduğu için doğum eylemine katkısı olmadığından. dogum gercekleşince sonrasındada plasentayı narkozsuz kürtajla alıyorlarmış. Narkozsuz kürtaj kısmı standart bi uygulama mı? Bilen varsa bu kısmı özeldende paylaşabilir.

Bu normal doğum sürecini daha rahat atlatmam için bikaç gün içinde yapabileceğim işe yarar dediğiniz önerebileceğiniz şeyler var mıdır?

Kızlar sürecimi biliyorsunuz.
Birkaç gün sonra bebeğin alınması için normal doğum sürecini başlatacaklar ilaçlar ve suni sancıyla normal doğumdan daha zor oluyormuş bebek cansız olduğu için doğum eylemine katkısı olmadığından. dogum gercekleşince sonrasındada plasentayı narkozsuz kürtajla alıyorlarmış. Narkozsuz kürtaj kısmı standart bi uygulama mı? Bilen varsa bu kısmı özeldende paylaşabilir.

Bu normal doğum sürecini daha rahat atlatmam için bikaç gün içinde yapabileceğim işe yarar dediğiniz önerebileceğiniz şeyler var mıdır?
Canim oncelikle kolaylik diliyorum.Bende 23 haftalarda normal dogum yaptim bebegimin kalbi durmustu. Suni zanci verdilrr.arastirma hastanesiydi. Dogumun hemen ardindan plesantada geldi ama bende parca kaldigi icin narkozlu kurtaj yaptilar. Bence bu durumlarda da herkesin sureci kendine ozel ve farkli ilerliyo. Oyuzden zor yada kolay gibi soylemlere aldirma. Bu surec sana ait. Yasayinca goreceksin.daha erken asamalar oldugun icin ıkınma ve o siradaki nefes kontrollerini bilmiyordum. Bu konuda bilgi edinebilirsin. Ben ikimdigimi saniyordum ama yanlis yapmisim hep. Sancilar sirasinda nasil ikinacagini yada nefes alacagini ogren.ebelerden destek iste muhakkak surecin icinde. Baska sormak istediklerin olursa yaz bana. Asla korku senaryolarini okuma dinleme

Kızlar bugün biraz istanbul doğum ücretlerini araştırdım. Medicalpark gop doğum paketi muayeneler dahil 78 bin. Acıbadem fulya 80 civarı. Şişli memorial 60 civarı fiyat verdi.başka bilgisi olan paylaşabilir mi? Evet fiyatlar yazın güncellenecekmiş ama yine de fikir sahibi oluruz
Merhaba, şişli memorial da sadece doğum mu 60 bin acaba ?

X