Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Kızlar merhaba benim bugün şeker yüklemem vardı açken 83 tok iken 163 çıktı 50 CC olandan yapılmıştı değer yüksek çıkınca pazartesi 100 CC olarak yeniden yapılmasını istedi annem de de tokluk şekeri var ve ilaç kullanıyor hastaneye gitmiş iken ücretleri sordum müsait olan odayı gezdim fotoğrafci oda süsleme olayını vs.. beklerken bilgi alayım dedim Acıbadem de düşündüğün için birde şu broşürü aldım sizlerle de paylaşırım diye

Eklentiler

• IMG_20240817_105451.jpg
    78,4 KB · Görüntüleme: 76
Kızlar siz demir hapı ne içiyorsunuz, bana feramat başladı doktor ama şuanlık 2 günde bir içeceğim. Acayip bulantı yaptı bende, demir haplarının böyle bir etkisi var mı acaba
Bende gyno ferro sanol kullandım çok kötü bulantım oldu daha sonra 2 günde bir kullanılan M ile başlayan bir ilaç verdi o da bulantı yaptı gece uyumadan önce içmeme rağmen.En son Sidefer vereyim o en az bulantı yapan dedi onu gün içinde kullanıyorum hiç bulantı yapmadı ve tadı çok hoşuma gitti.Çocukluğumdan beri demir ilacı kullanıyorum hiç severek kullandığım olmamıştı bence doktoruna danışarak bunu deneyebilirsin

Fiyat verdiler mi? Bir de hangi acıbadem

Bende yapacağım ama benim açlık şekerine bakmadan yapacaklar herkes ayrı yapıyor anlamadım ya bu kadar şekere de ne kadar var ilki yüksek çıktıysa diyet yapsın o insan ne zararı olur ki o insana diyetin ikinci kez şeker yüklemek mantıklı gelmiyor bana

merhaba Derya, cocugum su çiçeği geçirdiği için dogum hastanesi bana test yaptı, kanımda hiç antikor yokmus bagısıklıgım sıfır su çiçeğine karşı..
asiklovir diye bir tablet verdiler bana 7 gun boyunca gunde 4 kez 800 mg her bir kullanımda. Ben de hiçbir belirti yok dokuntu de baslamadı kendi bagısıklıgımda iyidir emin olamadım. yan etkisi olur mu bana ve bebeğe merak ettim.

Hamile şekeri olup olmadığının anlaşılması için 2. Si yapılarak anlaşıldığı için yapılacak doktorum suyuna ve kilo alımına göre çıkmaz diye düşünüyordu bu sebeple 50 cc li yapmıştı birde kan tahlili yapıldı demir ilacı yazdı doktor gynoferon yazmış kullanan var mıydı?

Kızlar benim bu ara hep ilişkiden sonra çok hafif kahverengi akıntım oluyor devamı gelmiyor bebeğin hareketlerini hissediyorum elimde Progestan var fitil olarak kullansam mi acaba ?

Devamlı oluyorsa doktor yasaklayabiliyor canım, bir sor istersen. Progestan kullanma doktora sormadan
Valla çok sıkıldım bu durumdan bu gidişle bende artık bi dur diycem ilişki işlerine doktorumda acayip rahat bi adam ben senin birşeyine karışmam deyip duruyor eşimde ondan cesaret aldı herhalde

Valla çok sıkıldım bu durumdan bu gidişle bende artık bi dur diycem ilişki işlerine doktorumda acayip rahat bi adam ben senin birşeyine karışmam deyip duruyor eşimde ondan cesaret aldı herhalde
Bir sıkıntı yoksa dikkatli olunarak normal hayatınıza devam edin diyor doktorlar hep. Ama senden her seferinde gelmesi soru işareti, bence mutlaka sor doktoruna önemli bir şey bu. Bizim tüp bebek olduğu için 3 ay yasaktı ilk birliktelikte bende de oldu aklım çıktı ama sonrasında olmadı. Yine tedirgin oluyorum ama devamlı olsa yapmazdım ben açıkçası.

Sonrasında böyle mutsuz olmaktansa 4 ay hiç yapmamak en mantıklısı belki bebekle hiç alakası olmayan bi lekelenme hatta öyle olduguna eminim çünkü bu dönemde rahim ağzı çok hassas olduğu için böyle lekeler olabiliyormuş ilişki sonrası ama psikolojik olarak etkileniyorum modum düşüyo aa tamam bu normal bi durum deyip devam edemiyorum güne bunu eşimle konuşucam bi süre görüşmeyelim

Benim bey hala çocuk görür diyo 1 kere oldu ilişki onda da pembe bi lekelenme olunca asla yanaşmıyor, ben de dediğin gibi aklımıza takılacağına artık bi süre ara verelim modundayım napim

Riskli bir durum yoksa dikkatli olarak devam etmek de bir seçenek, doktoruna danış bakalım ne diyecek. Bebeğe bir zararı yoktur katılıyorum

Benim bey hala çocuk görür diyo 1 kere oldu ilişki onda da pembe bi lekelenme olunca asla yanaşmıyor, ben de dediğin gibi aklımıza takılacağına artık bi süre ara verelim modundayım napim
Of valla zor ya yabancılar çatır çatır hiç bişeyden kusur kalmıyor bizim ne belimiz kalıyor ne lekemiz bitiyor sağıma soluma dönerken bile geceleri zorlanıyorum

Hanımlar artan bel ağrıları yüzünden artık hayat kalitem düşmüş gibi hissediyorum yarım saat ayakta dursam yarım saat yatmam gerekiyor. Sırt üstü yatmamın mümkünatı yok pişman oluyorum sonra

Hamile pilatesine başlamayı düşünüyorum doktorum da iyi olur dedi, aramızda pilates yapan var mı

Ben yeniden başlamaya bütçe ayıramıyorum başlıcam başlıcam deyip kalıyor öyle. En kötü evde başlıcam online

Ben yeniden başlamaya bütçe ayıramıyorum başlıcam başlıcam deyip kalıyor öyle. En kötü evde başlıcam online
ben aktivite de olsun diye merkezde yapmak istiyorum araştırıyorum şimdi Batıkent çevresi bir yerlerde olursa çok iyi olacak benim için eğer bulamazsam Simge Duman’ı öneren arkadaşlarım oldu bende senin gibi yapacağım

Asiklovir gebelik kategorisi b bir ilaç, mesela gebelikte vajinal enfeksiyonda kullanılan fitiller bile c kategorisinde. C kategorisi hiç arastırma yapılmamış gebelerde demek. B kategorisi yapılan araştırmalara göre belirgin bir risk tespit edilmediğini gösteriyor. Sana gecerse bebege de gecme ihtimali var diye olası riskleri elemek için verdiler anladıgım kadarıyla antiviral bir ilaç. Kar/zarar oranına göre kullanmanda sakınca görmemiştir. Ne olur ne olmaz diye ben olsam kullanırdım sanırım

Benim hamiş kalmamda çok etkili bence pilates ya kanıtlayamam ama yemin edebilirim dkgmg çok sevmiştim, dediğin gibi değişiklik de oluyordu. Ama şimdi analık yüklendi bana herhalde "evde var" diyen analardan oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…