Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 41,0%
  • erkek

OY: 83 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    156
Bi de benim bacaklarımın birkaç yeri morarmış. Sakar biriyim de dün yoktu bunlar dün de çarpmadım bi yere. Sordum doktora, sadece bacakta olduğu için bi yere çarptın diye düşünüyorum ama takip et, vücudunun başka yerinde de çıkarsa muhakkak hematolojiye yönlendiririm dedi canımlar aklınızda bulunsun

E bebek siparişlerim geldi çok şekerler. Hepsi 600 tuttu bi de
F57FAAA7-FC9F-497B-AF07-DD8582807366.jpeg

Kızlar aranızda bulantılar için Zofer kullanan var mı? Ben baş edemiyorum artık.
ben 2. ayda kullandım canım, sonra ilk 3 ay kullanmayın yazıyor diye kullanmadım ve pek bişey değişmedi bende. ama doktoruma işe yaramıyor dediğimde şaşırdı çünkü kusmayı keser demişti. yine de günde 1 kusuyordum o zamanlar. doktorun öneriyorsa denemekten zarar gelmez, kusmak daha zararlı, elektrolit kaybı bu aylarda istenmiyor.

Bir de tahinin yagı cok iyi geliyormuş. Tahinin üste cıkan yagı oluyor ya o. Fitoterapide uzman hocam söylemişti aklınızda olsun. ben denemedim bir sıkıntı yaşamadıgım için cok sükür
Bende duymustum onu hemsire bahsetmedi ama bencede o ise yarar diye dusunuyorum.hic biseye gerek kalmaz insallah

Bide kizlar eldiven ve sapka kullanmayin dedi ozellikle emzirirken.bebek memeye dokundugunda sut salgilanirmis. Bebegin kafasinida koklayin opun dokunun bol bol emerken dedi. Emzirirken bazi pozisyonlar gosterdi sık sık degisik pozisyonlarda emzirirsenizde yara olmaz dedi. Gumus kapak yerine gazli bezi simit gibi yapip meme basina koyun camasiriniz meme basina degmez tahrisi onler dedi

Kızlar bebek hareketlerini çok kısa aralıklarla mi hissediyorsunuz ben mesela 2-3 saatte bir belki hissediyorum normal mi

ben 2. ayda kullandım canım, sonra ilk 3 ay kullanmayın yazıyor diye kullanmadım ve pek bişey değişmedi bende. ama doktoruma işe yaramıyor dediğimde şaşırdı çünkü kusmayı keser demişti. yine de günde 1 kusuyordum o zamanlar. doktorun öneriyorsa denemekten zarar gelmez, kusmak daha zararlı, elektrolit kaybı bu aylarda istenmiyor.
Ben de bu şekilde devam ederse doktoruma danışacağım bi. Kuzenim 9 ay kustu bir bu ilaç fayda ediyor demişti

Ben de bu şekilde devam ederse doktoruma danışacağım bi. Kuzenim 9 ay kustu bir bu ilaç fayda ediyor demişti
Canm benım bir arkadaş 9 ay kusmustu bebek zayıf doğmuştu ama herkesın bünyesi farklı eğer fayda edecek bır şey varsa iyi olur
bence de kusmak vücudu kan değerlerini falan mahveden birşeymiş, ilk aylarda çok araştırmıştım. kusmaman daha önemli canım

Canm benım bir arkadaş 9 ay kusmustu bebek zayıf doğmuştu ama herkesın bünyesi farklı eğer fayda edecek bır şey varsa iyi olur
Benim kuzenim hem 25 kilo aldı hem bebişim 3 kilo üstü doğdu, bebişin yapısıyla da ilgili değişiyor sanırım. Bir de doktor bana günde 5ten fazla kusmuyorsan vitaminlerle bebek normal ağırlıkta doğar merak etme demişti.

X