Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 64 40,8%
  • erkek

OY: 84 53,5%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    157
Sancı gibi mi acaba tek tarafa toplanıp sertleşme mı oluyor

Hamile olduğum için inanılmaz mutluyum her saniyesine şükrediyorum ama hiç hayal ettiğim ve hep olurum sandığım cool mama durumuna gelemedim hala. Ne sağlıklı beslenebiliyorum ne kendime bakabiliyorum ne de kafamı kaldıracak enerjim var. İşime de ara verdiğim için tamamen bebişe odaklıyım, çalışabilen kendine bakabilen gezen tozan gebeşlere çok özeniyorum benim canım hiçbir şey yapmak istemiyor sadece bebişe alışveriş yaparken mutlu oluyorum o kadar. Aldıklarım da dağ oldu artık ev çingen çadırına döndü bakıp sinir oluyorum bir de o eklendi üstüne ajfkdkdk inşallah yalnız değilimdir ya.

oyle oluyor ama evde bir cocuk daha olunca pek dinlenme luksu olmuyor aktif tutuyo insani gezmek istiyor cocuk oynamak gunluk yemek krese birakma alma falan filan derken aktif tutuyor seni. is hayati da su ara rahat benim hala tatil univler ama firsat buldukca ben de yatip dizi izliyorum ya da en azindan izlerken islerimi yapiyorum

Tüm yaşanılanlar çok zor olsa da bilmeseniz çok daha zor bir yaşamınız olacaktı. Okurken kalbimde hissettim umarım hayatınızda herşey bu süreçten sonra içinize sinerek çok güzel sağlıkla ilerler.

Ne güzel daha dinçsinizdir işte, ben hayatımın açık ara en tembel dönemindeyim mal gibi yaşıyorum djkfkd

İstanbuldaysan gel beraber kahve içelim yanlız değilsin aynı şeyleri hepimiz yaşiyoruz ☺ bende de sinir ve ağlama olayı başladı o hormon ilaçları beni bitirdi

Allah sabrini versin cnm rabbim saglikli evlatlar nasip etsin tezgunde saglikla tekrardan inslh mevlam gonlunuze feraklik versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…