Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 65 41,1%
  • erkek

OY: 84 53,2%
  • ikiz kız

OY: 2 1,3%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

OY: 3 1,9%
  • üçüz / çoğul

• Ankete Katılan
    158
Ben kimsenin bebe hatırasını saklamadığım için şey geldi bana yakınlığa göre değişiyodur belki her doğanınki derken ailedekilerin mi yoksa bakkal Numan amcanın torununun da bebesinin magneti dıruyo mu dolapta

Yok kız bu aralar hep kuzenlerim doğum yaptı onlarınki o da sevdiğimden ya da hamilelik duygusallığından olabilir bilemedim Size de sorayım dedim acaba yaptırmak gerekiyor mu yoksa herkeste görüyorum diye mi istiyorum ondan da emin değilim

İnternette bebeğin haftasına göre yazan ortalama boy-kiloya göre benim bebeğim de hep ilerde görünüyor ama haftasıyla tamamen uyumlu, önden gitmiyor. Doktorunuz iri bebek demediyse iri değildir yani, internette yazanlar güncel olmayabilir veya dünya ortalaması olabilir. Normal diyorlarsa normaldir yani

Ben de yaptırmayı düşünüyorum anam, kapı süsüyle falan takım olacak ufak bir şey yaptırırım. Ninelerine, bana hatıra kalsın yeter şeker kolonya vs gibi bir şey yaptırırsan atılabilir ben de hemen atıyorum allah affetsin. Mum, kar küresi, lavanta kesesi gibi bir şey olursa kimse atmaz bence.

He dmkf ben de yakınlarımınkini tutarım ya evet ama yakınımız çok yok, 3-5 kişi için de yaptırmak istemem açıkçası ben de ondan sormuştum. Çevren genişse hastaneye eve gelen giden olacaksa yaptır bence çok tatlı duruyolar kolonya, lavanta kesesi, mum falan da güzel duruyor kullanılabilir oluyor hem de çok anı olarak saklanmaz sadece

Altta tam tersini yazmış olmam mdmfkfk bakim az kişilik yaptırırım ya belki ben de en kötü kayınvalideme veririm memlekette dağıtsın akrabalara

Suyu falan iyi miymiş?
Detaylıda suyu iyiydi. Bugün devletteki doktor üst sınıra yakın dedi. Bebege de 710 gr ölcüyorum dedi 23+6 yım. Devlet hastanesinin cihazları cok iyi olmuyor o yüzden emin olamadım kendi doktoruma 2 hafta sonra ramdevum.
Ama Aclık sekerim 75 cıktı 1 saat tokluk sekerim 66 cıktı o nası oldu hiç anlamadım yanlış ölcüm oldu heralde olmazsa saglık ocagında vericem bi daha 1. Saat tokluk sekeri için ölcüm. Merak ettim cünkü

Ben baya hissediyorum ya. Şuan 22+5. 1 haftada hissediyorum. Hatta eşim bile elini koyunca hissediyor

Ben evde ölçtüğümde de bazen öyle oluyor. Açlık 90 tokluk 87 çıktı mesela ama şeker yükseltebilen hiçbir şey yoktu kahvaltımda, ona bağlamıştım. Benim şeker yüklememe var daha bakalım bende ne çıkacak

Bence normal bennım randevum cuma günü 21+5 olucam en son 360 gramdı bakalım o zaman kaç çıkacak büyüdü gıbı algılıyorum çünkü normal yememe rağmen kılo almaya başladım artık

Biraz yersiz bu saka olmus haklisin ama o kadar da takma yahu . Insan ilk bi ambale oluyo da hamile kadinsin bu kadar uzme kendini o soylerken senin bunu bu kadar takacagini hesaba katmamistir. Neden arayip sormuyosun glemiyorsun derse de kirildigini belirt bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…