Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Ben küçük de olsa görememesini hiç anlamadım ya en azından kalbe de mi dikkatli bakmamış. Bebek doğal yoldan mı olmuştu tüp bebek yöntemiyle mi canım?
tup bebekte pgtli olmadigi surece sadece dollenmeye yariyor yoksa dollenen yumurta saglikli mi degil mi yine bakilmiyor. pgt onermislerdi bize ornegin disarda dolleyip genetigine bakacaklardi dunya para istemislerdi.

Ben küçük de olsa görememesini hiç anlamadım ya en azından kalbe de mi dikkatli bakmamış. Bebek doğal yoldan mı olmuştu tüp bebek yöntemiyle mi canım?
Doğal. Hatta simdiye kadar 3 farklı kadın doguma gitmiştim herkes normal ilerleyiş diyordu. Ben anlamadım gercekten birşey.

tup bebekte pgtli olmadigi surece sadece dollenmeye yariyor yoksa dollenen yumurta saglikli mi degil mi yine bakilmiyor. pgt onermislerdi bize ornegin disarda dolleyip genetigine bakacaklardi dunya para istemislerdi.
O da doğru gerçi ne bileyim belki sonraki bebekte onu önerirler ya da öyle ilerlenir falan

Devletteki gittiğin perinatolog mu eğer öyleyse onlar biraz olumsuz olabiliyolar. Sorumluluk almamam adına herşeyi söylüyolar belki de zamanla düzelecek ama yine de sen moral bozma kendi doktoruna ya da istanbulda isen atıl yüksel ya da recep has a gitmeni öneririm. onalr bu işin uzmanı.bana da fetal dna yaptırdım dememe rağmen devlette normal bi muayenede perinatolog amniyosenterz yaptr dedi. Fetal normal çıktı dedim . Onlar sorumluluk almak istemiyormuş araştırdığımda zaten sonrasında imza aldı benden istemediğime dair. O nedenle eğer devlette bi perintolog ise bi özelde iyi bi hekime görünmekte fayda var immanın ölçüsünde.içini ferah tut

outoffit eşinle nasılsınız detaylıda falan nasıldı tepkileri
Eşim aynı ya hani biz gergin değiliz de o dış dünyadan tamamen kopuk vaziyette. Elinde telefon 7/24 araştırma yapmaktan başka bir şey yapmıyor. Dün sabahtan sonra bu sabah da başka bir doktor bulmuş yine görüş almış, aşırı sinirlerimi bozuyor gerçekten artık bu kararsızlığı ve ne yapmaya çalıştığını anlayamadığım tavırları.
Detaylı sırasında tüm odağını bebeğe verdi an be an takip etti foto çekti video çekti. Doktora teşekkür ettik çıktık hadi gözümüz aydın falan dedi bir an gözlerinin içi güldü sonra yine hayalet. Dışarıda oturduk hemen eve gitmedik uzun uzun konuştum ne desem hak veriyor her şeye tamam tamam ama bu tarafa dönmüyor. Bazen bu halde bırakıp kaçıp gitmek geliyor içimden ya her şey bitince geri gelmek falan gerçekten sinirlerimi bozuyor cilekkokusu90

Bende aldım şu göğüs kapaklarından. Çatlama gibi bisey olabilyo sürtünme ile aciyor zaten göğüs yarasida öyle oluyor emzirirken ne değse acıtıyor. Krem nemli tutmaya çalış canım. Yaraya cevirmesin

fetal dna da belli basli hastaliklara bakiliyor hatta en kapsamlisi panaroma o bile her kromozoma bakmiyor ornegin en sik rastlananlara bakiyorlar zTen katologunde listeliyorlar baktiklari hastaliklari. Onun dısında baska bir sürü komplikasyon olabiliyor. fetal dna cok onemli ama detaylı ultrason ve amniyosentez de 2. adım olarak cok cok onemliler

Yarın özelde bi kardiyologa gideceğiz. Fetal derneğin baskanıymıs. Yarın tüm gün uzun bi doktor kosusturması olacak ordaki değerlendirmelere göre cumartesi muayanem olmadan özeldeki doktorumada detaylıya gitmeyi düşünüyorum. Nasıl göremez şimdiye kadar bu kadar şeyi. Kahroldum ya bugun resmen. Belki o neyin ne oldugunu detaylı birşekilde bize izah eder.

eşin aaaynı beeen hiç fark yok. Eşimde inversiyon cıkınca beni gorsen ne kadar makale var okudum ne kadar alanında uzman var yazdım 7/24 tlf elimde eşim bile kendi işiyle boyle ilgilenmemiştir. yalayıp yutmustum yazılanları hatta makalelerdeki araştırmacıları bulup denek isimlerine ulasip daha sonra cocuk sahibi olmuslar mı ona bile bakmıstım sosyal medyadan. kendi üstüme tanımam bu konuda
Inversiyonun kitabini yaz deseler yazardim o donem. Inversiyon nadir birsey zaten guc bela buldum bazi ciftleri taa Iskocyada ciktilar konustuk kac dusukleri var kac saglikli cocuklari oldu vs delirmistim o donem arastirma yaparken Bir onceki hayatimda dedektif olmus olabilirim
yani bazi insanlar boyle oluyor. Care ariyorlar kendilerine esin de oyle sanirsam. Bir yanit ariyor kendine bulana kadar boyle. Emin olmak istiyor
o donemde ben de bir odaya kapanip okurdum da okurdum arayip bulurdum doktorlari denekleri falan. Esim isyan ederdi ortada yokum diye, evde bedenim var sanki kendim yoktum

Son düzenleme:
Sakin ol kuzucum. Onunda elinde değil inan öyle düşün. Onun şuan iç dünyasında sana anlatmadıgı neler kopuyordur. Ölürsem cocuga ve eşime nolcak moduna bile girmiştir. Basit bi amaliyat oyüzden Saçma ama öyle emin ol. Bence sen artık ben psikolojimi iyi hissetmiyorum bi psikologa gitmek istiyorum ama birlikte gidelim de ilişki terapistine götür onu konustursun. Gercekten iyi gelecek.

evet benim ikiside kasiniyor bazen sanki uclarina igne batiyor hissi oluyor derisi gerginlesiyor gibi ben de krem suruyorum

Benimde 25 ti tekrar vajinal ölçtü 24 çıktı acil serklaj oldum ikiz tabi onunda etkisi var. Şimdi yatak istiratindeyim 1 haftadır. Sık sık takip ettirin rahim uzunluğu

Evet önemli tabiki ama herhangi bi anormallik görünmeden tüm hastalara amniyosentez yapılması doğru mu. 2li veya fetalde herhangi bi anormali olsa idi zaten mecburen amniyosentez yapacaktık. Ama hiçbir yerde hiçbir anormali çıkmadı. Onlar hastalardan istemediğine dair imza almak zorunda oldukları için 35 yaş üstü tüm hastalara amniyosentez yapalım diyorlar demek istediğim oydu. Sonuçta az da olsa amniyosentez riskli bi işlem bunu tüm doktorlar söylüyor.

Ki zaten kendi özeldeki doktorum da herşey normal çıkmış neden amniyosentez yaptırmak istedi saçmalamış dedi devletteki doktor için. Her doktor ve protokolleri farklı. En ufak bir olumsuzlukta bize gelinir dedi devletteki perinatolog çünkü gebelikte en son adım biziz sorumluluk bize atılır dedi.

Kizlar dun yazmıştım idrarda enfeksiyon var diye dün öğlen verdim kültür bugun e nabiza girdim baktım. Üreme oldu yaziyor. Ama ne üredi hangi antibiyotik kullanılacak böyle nasıl biliniyor. Doktor sonuc 3 günde çıkar hangi antibiyotige duyarlı bilmemiz lazım demisti 1 gün ancak oldu. Acaba 3 gün boyunca mi bakıyorlar ne kadar uredi diye 3. gün sonunda mi asıl sonuç yazacak

Eklentiler

• Screenshot_20240808-222053_Chrome.jpg
    49 KB · Görüntüleme: 23
  • Screenshot_20240808-222615_Samsung Notes.jpg
    25,3 KB · Görüntüleme: 24
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…