Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Bende enabıza düşmüyor onun sonucu, ya hastanenin sitesine düşüyor ya da direkt doktora gidiyor canım

Bende senin annenle ayni kafadayim bende anlamiyorumhakli kadin 40 hafta diye bise yokdurrrr

Bende enabıza düşmüyor onun sonucu, ya hastanenin sitesine düşüyor ya da direkt doktora gidiyor canım
Of ya bu hamilelikte olabilen bir durum demi. Bebeğe bi zararı olmamıştır inşallah.. Ben fark edene kadar baya zaman geçti sanırım idrarda yanmam yoktu sık idrara çıkıp böbrek ağrım olunca fark ettim. Tek yaşayan ben değilim demi

Ben 3 kere yaşadım şimdiye. Hiçbirinde de belirtim yoktu doktor idrar istedi de öyle çıktı. Hamilelikte çok sık oluyor maalesef

Ben 3 kere yaşadım şimdiye. Hiçbirinde de belirtim yoktu doktor idrar istedi de öyle çıktı. Hamilelikte çok sık oluyor maalesef
Aa senin de mi belirti olmadi. Sırt kısmında yani bobrekte ağrı oluyor muydu.Ya bende bi önceki hamilleigimin başında olmustum. Bi de şimdi. Hamilelik öncesi hiç böyle bi sorunum yoktu. Doktor ilişki serbest ama prezervatif kullanın enfeksiyon riskine karşı demisti bi kac kez buna dikkat etmedik. Ama daha önce hamile kalmadan falan da hiç böyle sorunum olmamisti

Hanımlar doktor antibiyotiği 14 tabletli vermişti. Eczacı bizde 10'lu var, onu versem 5 gün sonra yeniden yazdırabilir misiniz dedi olur dedim ama pazara geliyor ilacın bitişi, sabah içiyorum akşama ilaç yok. Ben yarın yazdırsam, eczaneye gitsem ilacı alabilir miyim acaba ama onlar da sisteme pazar giremezler tabii çalışmadıkları için napsam bilemedim

Yok canım bende hiç belirti yok ya. İşte karnımda baskı var demiştim o da çocukla ilgili sanmıştım ama enfeksiyondan dedi doktor bi o var. Bizde fafenk de yok ki ondan oluyor desem

Sonucun ustundeki tarihten testin yapildigi tarihi secip pdf olarak indir secenegini deneyin bir. Bazen gorunmeyen icerikler o sekilde cikiyor belki cikar.

Yok canım bende hiç belirti yok ya. İşte karnımda baskı var demiştim o da çocukla ilgili sanmıştım ama enfeksiyondan dedi doktor bi o var. Bizde fafenk de yok ki ondan oluyor desem
Valla sans eseri iyi fark edilmiş. Bazen basit sandığınız ağrıları onemsemek lazım demekki. Normal bi ağrı sanıp sormadan fark edilmezdi. Bu beni korkutmaya yetti aylık idrar tahlili veririm artik

Valla sans eseri iyi fark edilmiş. Bazen basit sandığınız ağrıları onemsemek lazım demekki. Normal bi ağrı sanıp sormadan fark edilmezdi. Bu beni korkutmaya yetti aylık idrar tahlili veririm artik
Ya özelde idrar tahlili + kültür 2bin. Şimdi ilacı kullanınca yine vericem, canımı sıkıyor şu valla püüü. İnşallah geçmiştir / geçecektir ilaçla bari de

Ya özelde idrar tahlili + kültür 2bin. Şimdi ilacı kullanınca yine vericem, canımı sıkıyor şu valla püüü. İnşallah geçmiştir / geçecektir ilaçla bari de
Kizz ne diyosunnn her seferinde özele mi yaptırıyorsun. Yavrum devlette yaptırsan ya sadece tahlili. En boş doktorun birinden sıra al sadece tahsilini yaptır. O parayı hastaneye vereceğine bebise bi sürü şey alırsın. Hani devlet hastanesi uzak taksi derdi var falan desen taksi 1000 TL tutsa kalan paraya yine sana kâr
etme guzum yazık parana

Öyle yaptım valla hasbam demezseniz devlet hastaneleri bana çok pis geliyor, umumi tuvaletlere asla giremiyorum annem hastanedeyken 1 hafta kafeye gidip işedim ndfmfm en son baktım uzuyor öyle mecbur kalıp girmiştim. Şimdi idrar verirken iyice rahatsız olucam bilmiyorum. tam da detaylı ultrason sabahı bitiyor ilacım

Akşam almasan ne olcak canım sabahtan gidersin sağlık ocağından yazdırırsın bir almadın diye hemen atağa geçmez ya sen bol bol su içmene bak

Akşam almasan ne olcak canım sabahtan gidersin sağlık ocağından yazdırırsın bir almadın diye hemen atağa geçmez ya sen bol bol su içmene bak
Yok ya direnç geliştiriyor vücut öyle 1-2 tableti unuttum diye akciğer enfeksiyonum ilerledikçe ilerlemişti tekrar tekrar kullandım ilaç korkarım öyle bi sorayım belki verirler

Çarşamba günü sağlık ocağında idrar versem, idrar temiz çıkarsa yine kültür vermem gerekiyo muydu canımlar? Bi önceki verişimde kültür temiz çıktı ama idrar sonucunda enfeksiyon vardı ilaç verdiler, tam tersini hatırlamıyorum. Eğer olursa önce idrar vereyim enfeksiyon çıkarsa sadece kültür vermeye gideyim hastaneye

Ahahah haklısın aslında her hastanede bazıları çok pis oluyor ben şehir hastanesinde verdim özel.hastaneden temizdi hastanelerde bi tane alaturka tuvalet oluyor diye biliyorum ama olmayadabilir ben alaturka olana girip hicbiryere değmeden işimi halledip çıktım. Ama nasıl rahat hissedersen orada vermen daha iyi hicbisey sağlıktan önemli değil. Tam ilaç bittiği gün yine mi vermek gerekiyor? sonuç Tam çıksın kendi doktoruma yazicam bakalım ne diyecek.

Sen cevabi al bende ona göre hareket edeyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…