Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Aynı bende bunlara bakıyorum işte kalında galiba yumuşak gibi duruyor hemde katlanınca küçülüyor baya galiba taşınılır

22+3 bugun Bebişler en basından beri bizim stokları kullanıyor. Benim tiroid değelerimde o yüzden cıkmıstı. Doktor normal bebiş kullanıyor kendi triodini üretene kadar seninkini kullanır dedi. Hala mı üretemedi hala kullanıyor çünkü neyse kullansın yavrucağım. Bi yerdede şeye denk gelmiştim. Bebiş annenin hasarlı hücresi veya organı filan varsa onarıyormuş yavrum yaaaa annelerinide düşünüyorlar

Püh doktora söve söve bi hal olmuşum. Peki demirle ferritin farkı ne, demir şu anki, ferritin depo mu demek
Aynen canım benim kanım sürekli düştüğünden doktor hep derdi ferrritinin düşmüş depoların boş diye ordan biliyorum araştıra araştıra öğrenmişim senin her türlü demirin düşük duruyor ama bakalım sen dahiliye git bide

Eki Görüntüle 3462789
Yine referansta aslında da öncekinde 38 çıkmış şimdi 18e düşmüş
İşte takviye almazsan muhtemel daha düşer o depolarından yemiş baksana ama tabi ben ferritinde 7-8 leri görüyordum gebelikten önce kan ilacı hiç fayda etmezdi bana değiştire değiştire kullanırdım şimdi o pekmezli limonla ferritin 25 demir 110 olmuş hayatımda ilk defa bu kadar yükselttim ama hala enerjim yok sürekli emcükliyor bebiş heralde

Ben de b12'imin yükselmesine şaşırdım, dün herhalde 1 senedir değiştirmediğim telefonumun şifresini unuttum tam 2 saat denedim giremedim. Çamaşır yıkadım şu yeni aldığım hamile külotlarını ara ara yok, eşim diyor biri kaçsa makinenin içine 3'ü nasıl kaçacak delirme, yok diyorum kaçtı açacaktım şu altındaki vanayı, baktım yandaki sepetin üstüne koymuşum ksfmfkfm b12im bu haldeyken benim kafa buysa çocim inşallah b12'imi de sömürmeyecektir ölür kalırım bi yerlerde

Yapmaz diye umuyorum cunku her kendi cikana tazminat verdiler , kotu ayrilanlara dahi. Ama dedigim gibi burda devam etmek istemiyorum esimde diyoki ne zaman istersen ben sana is bulurum cevrem cok ama is aradiginda o cevre tuzla buz oluyor. Burda gece de calisiyorum, bayramlarda da haftasonu da . Oyuzden arada gunluk izin veriyor. Mesela 3 hafta yillik iznim ama sonraki seneye atamiyorum hic o sene icinde kullanmak zorundasin . Tek iyi yani sadece maasi ama yan hak falan yok tabiki.

Ay sorma benimde b12 bu civarlarda ama unutkanlık bende de var maalesef en büyük unutkanlığım dondurucunun fişini çekip bir daha takmamam oldu ve bunu ben 4 gün sonra farketmiştim o kokuyu hala hissediyorum maalesef yine arar ara küçük unutkanlık oluyor ocağı açık bırakmışım üstünde bir şey yoktu ama açıktı yani çok tehlikeli unutlanlık benimki bence hamilelikte ekstra bir şey var yoksa normal değil b12 bu haldeyken

Tiroidi 30. haftadn sonra üretebiliyormuş bebişler en az 30 bi de daha da uzun sürebilirmiş. O zamana kadar bizden devam. Benim zaten olmayan tiroidimi bi de ona veriyorum.

Evet bazen bizi kıskanıyorlar gibi geliyor mi yerim ağrıyor diyorum o da hemen başka bir yerimi söylüyor. Ya da canım bişey çekiyor diyorum onunla başka bir şey çekiyor komediler ya

Galiba nezle oluyorum hatta oldum tum kis korudum kendimi dun ogle arasinda restoranda tam klimanin altina oturmustum cok usudum beni mahvetti . Eczaneye gitsem ne verir acaba?

arkadaşlar ben kedomun bana yapışık olmasından bezdim bu sıcakta vücudum az sıcaklıyormuş gibi bi de kedi yapışıyo. Manyak gibi kan ter içinde uyuyoruz. Bi de sabaha kadar sev diye miyavlıyor. Hamilelikten önce ne güzel benden bağımsız uyurdu. Eşime giderdi en fazla bebek karnıma düştüğünden beri kolayla eşantiyonu gibiyiz yaa.

kaç haftalıktan benzettin canım. daha yağ dokusu oluşmadı değişir o görüntü.

benimkinin burnu aynı babası benim burnum minicik çünkü bebekken daha da minikmiş benim tontikin kocaman görünüyor. Ha desem ki kamera yayıyor yok yani benim bayaa minik mümkün değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…