Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Benim minnoş da sabah 6-7 sularında çok hareketliydi, bugün sakin 😂 hiç kahve içmedim ama daha
Ay beni 5te kedo maması bitti diye uyandırdı, mama koydum yattım 7de bebito uyandırdı 🥹 yani uyandıracak kadar sert bi hareketi yok tabii de heyecan mı bilmem artık hissi bile uyandırıyor duygusal 🥹

gece uykum kacti aldigim seye bakin birden cok gerekli oldugunu dusundum herhalde 😂
ustune yatiririm diye dusundum haliya koymaktansa direk yerde

Eklentiler

• IMG_2740.jpeg
    IMG_2740.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 76
Ultrason görüntüsünden bebeğinizin kime benzediğine dair yorum yapıyor musunuz kızlar😀 benim kızımın burnu galiba halasına benziyor korktuğum başıma geldi siz siz olun böyle şeyler düşünmeyin yoks gerçekten korkulan geliyor başa. Sülalede tek eğri burunlu görümcemdi ve gitmiş ona çekmiş inşallah huyu çekmez deseem şimdi o da başıma gelecek jsjshshs

10 senem eylul de doluyor da oyle bi hak varmi bilmiyorum. Yaa calisicam diyip sonra cikarsam asil vermezler poff bu gece oturdum buna agladim napicam diye . Cok uzum zamandir aglamiyodum 😓. Cok skildi canim :KK43:
Onu araştır bi böyle bir şey duymuştum ben sanki ama bende detay bilmiyorum sadece duyum. Tazminat şimdi alsanız ne kadar verirler ve zorluk çıkarırlar mı sigortayı eksik yatırdı diye şikayet edeceksiniz ya

Bakmamış valla hazirandaki sonucumda demir, demir bağlama kapasitesi falan bakılmış hep şimdi yok hiçbiri 🤦🏿‍♀️ özellikle söyledim. Multivitamin kullanıyo musun dedi evet dedim, D vitamini kullanıyor musun dedi evet dedim bize yeterli o dedi kendisi gerekli görmedi demek ndmfkf Allah affetsin uzman kadın doğumculardan daha iyi biliyorsa... Öfff
Benimde önceki sonuç iyiydi sonra tekrar baktığında düşüktü doktor başlayalım dedi bebek büyüdükçe azalıyordur belki yine bir söyle baktır

Gerek görmemiştir çok sevgili doktorum, bize bunlar yetiyor dedi. 😅 Özelde dahiliyeye gitsem ama hamilelik belirtmesem özel sağlık sigortasından düşerler mi ya bıktım hastaneye para vermekten. Belirtmesem derken halsizim desem hamilelikte bağdaştırmadan bakar belki
Ben başlarda baktırmıştım halsizlik diye girmişti doktorda hatta ricada edebilirsin kan değerlerime baktırmak istiyorum ama sigorta gebelik kapsamıyor diye bakarlar bence

Bence bu aralar genel bir tatlı isteği ve abur cubura eğilim oluyor zaten yani bende de başladı birkaç gündür de ilk çözüm olarak eve almıyorum, iş yerinde çekmecemde falan bulundurmuyorum bunlara rağmen elime geçtiyse ben de yiyorum 😂 Çünkü artık yemek için her türlü işaret tam sanki 😂😂
Ben normalde tatlı çok sevmem ekşi tuzlu severim bu ara tatlı canım çekiyor. Oğlan bebeden sanırım😄😄

Oh maşallah 😍 Tetanos aşısını ben 30da tek doz olucam karışık aşı Edacım eğer öyle düşünmüyorsan bu aralar olman lazım ilk dozunu. Bebişin fotosu var mı 😍
Canım valla doktor nasıl yönlendiricek hiç bilmiyorum. Bekleyip göreceğim ❤ şeker yüklemesi falan yapmıyormuş benim doktor. Tetanozu da yaptırmazsa şaşırmam

Yok kesinlikle haklısın gelsin baksın annesi. Zaten benim nazlamayacağımı iyi bilir kendisini. Hoşlanmıyorum ben 30 yaşına gelmiş insanların 3 yaşında gibi ah uh diye sızlanmasından. Sırf bu yüzden çağırmak istiyor bile olabilir, bebeklik yapmak için :)
Öncelikle çok geçmiş olsun outoffit outoffit benim kuzenimde eşinde bu durumu yaşadı biz yakından şahit olsak bile ne kadarını olabildik kim bilir 🤷🏼 zor bir süreç ve onun eşi de psikolojik olarak çok etkilendi.bu hastalıkta daha hassas mantığın devre dışı olduğu bir dönem yaşıyorlar galiba 🤷🏼😞 Sen de hamilesin ve bence dediklerini dikkate alma bu sebeple her ikimizin de pozitif düşünceye ihtiyacı olduğu bir zaman olduğunu düşünürsek üzüntünün tasanin kimseye faydası ne zaman olmuş ki 🤷🏼🙈 ve anladığım kadarıyla çok da güçlüsün ve anlamaya çalışan birisin.hani daha olgun taraf olan sensin diye hissettim. Bu bir süreç ve illa ki devam etmeyecek inşallah 🙏🏼 ve anı kaçırmayı sakın bırakmamaya çalış demek istedim. 🥰💕

Suda doğumu sordum telefonla burada başka bi hastanede görmüştüm ilk suda dogum var diye billboard reklamlarında. Şuan fiyat 45bin ama paranın yarısını hemen peşin alıyoruz dedi.

İstanbulda memoriala sordum 67bin dediler.

Kendi gittiğim hastaneye sordum onlar telefonda bilgi veremiyoruz dedi. Hangi doktorun suda dogum yaptırdıgını bile telefonda söylemediler😐
Benim doktor onkoloji+perinotoloji prof oldugu icin yaptırmıyordur gibime geliyor ugrasmaz gibi bi havası var🥹
Aaa bende acıbadem hastanesi sadece taksim şubesinde varmış fiyat almadım devlette de sadece esenler hastanesinde varmış dün çok yoğundu sigortaya soramadım

gece uykum kacti aldigim seye bakin birden cok gerekli oldugunu dusundum herhalde 😂
ustune yatiririm diye dusundum haliya koymaktansa direk yerde
İnstagramda görmüştüm ben de şöyle oyun matı tarzı kullananları bunu alırım diye düşünmüştüm bende

Eklentiler

• IMG_0074.png
    IMG_0074.png
    265,7 KB · Görüntüleme: 56
Ultrason görüntüsünden bebeğinizin kime benzediğine dair yorum yapıyor musunuz kızlar😀 benim kızımın burnu galiba halasına benziyor korktuğum başıma geldi siz siz olun böyle şeyler düşünmeyin yoks gerçekten korkulan geliyor başa. Sülalede tek eğri burunlu görümcemdi ve gitmiş ona çekmiş inşallah huyu çekmez deseem şimdi o da başıma gelecek jsjshshs
Kaynım renkli ultrason görüntüsü bekliyor. Bebişin saç rengini falan anlıyomuş ne alakaysa dkfkf en son renkli olmayan ama yüzünün belli olduğunu attık esmer olacak dedi. Eşim bana benzetti burnunu aşağı bakıyomuş asla da aşağı bakan burnum yok, delirmiş djfkkf
Benimde önceki sonuç iyiydi sonra tekrar baktığında düşüktü doktor başlayalım dedi bebek büyüdükçe azalıyordur belki yine bir söyle baktır
Evet bebek bizim depolardan besleniyomuş çünkü o yüzden düşmüştür anam benim de ferritinim düşmüş ama depom falan ne alemde bakmamış çok bilgili doktor
Kahve fikrinden Allah razı olsun. Benimki hiç hareket etmemişti gece kaçta içtim biraz midem yandı ama hareket de etti oğlum 😃😃 içim rahatladı 🙏
Ahaha ay çok sevindim. Afiyet olsun 🧡

X