Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kendi doktorum da kullanalım bu ilacı 1 hafta sonra yine kültür verelim demiş tüeh
Doktorlarda artı eksiye bakıyor. İlaç kullanmak şuan artı, enfeksiyonun olması eksi. Hicbir doktor enfeksiyonu istemiyor. O yüzden ilaçla gidermek bile daha yararlı oluyor. Okudugum kitapta enfeksiyonla ilgili yazanları okusaydın kafayı yerdin. Hic bahsetmeyeceğim o yüzden. İlaç kullanıyorum diye üzülme yani boşuna. Araştırırsan ilaç kullanmanındaha faydalı oldugunu anlayacaksın

Ay benden sonraki kdının yarım saat sürdübenim 2.30 saat beklemelerle bebe 4 boyutlu fotoğraf vermedi bide omurgasında bir yer görememişti yürüdüm yüznüst yattım doktor göbeğimi salladı durdu sonunda her şeyi gördü ama

İlaç kullanmamak değil derdim ya 2 kere kullandım zaten de 1 hafta kullanmak.

İlaç kullanmamak değil derdim ya 2 kere kullandım zaten de 1 hafta kullanmak.
Endişelenme uzayan enfeksiyon daha sıkıntı. Şuan okuduğum kitabın o bölümlerini okusan ne demek istediğimi anlardın. Zaten cok kalın kitap 700 sayfa nerdeyse. Arkadasım diyor prof dr diyeceğim sana bunu bitirince o kadar detaylı anlatıyor ki herşeyi. Şuan doğum sancıları bölümündeyim. Sonrasıda cocuk bakımı.

Benim doktorum yapıyor ama enfeksiyon riski olduğunu okumuştum, çekiniyorum o yüzden. Ama normal doğumun her türlüsüne varım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…