Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 63 41,2%
  • erkek

OY: 82 53,6%
  • ikiz kız

OY: 1 0,7%
  • ikiz erkek

OY: 2 1,3%
  • ikiz kız/erkek

OY: 3 2,0%
  • üçüz / çoğul

OY: 2 1,3%

• Ankete Katılan
    153
Kendi doktorum da kullanalım bu ilacı 1 hafta sonra yine kültür verelim demiş :KK43: tüeh
Doktorlarda artı eksiye bakıyor. İlaç kullanmak şuan artı, enfeksiyonun olması eksi. Hicbir doktor enfeksiyonu istemiyor. O yüzden ilaçla gidermek bile daha yararlı oluyor. Okudugum kitapta enfeksiyonla ilgili yazanları okusaydın kafayı yerdin. Hic bahsetmeyeceğim o yüzden. İlaç kullanıyorum diye üzülme yani boşuna. Araştırırsan ilaç kullanmanındaha faydalı oldugunu anlayacaksın

Eğer bebekte sıkıntı yoksa 20 dk bile sürüyor bazı doktorlarda bazılarıda göremediği için zorluyor bir öyle bakıyor bir böyle normalde çabuk bitmesi kötü bir şey değil aslında iyi bir şey her şeyi gördükten sonra🥰
Ay benden sonraki kdının yarım saat sürdü😄benim 2.30 saat beklemelerle bebe 4 boyutlu fotoğraf vermedi bide omurgasında bir yer görememişti yürüdüm yüznüst yattım doktor göbeğimi salladı durdu sonunda her şeyi gördü ama😄

Doktorlarda artı eksiye bakıyor. İlaç kullanmak şuan artı, enfeksiyonun olması eksi. Hicbir doktor enfeksiyonu istemiyor. O yüzden ilaçla gidermek bile daha yararlı oluyor. Okudugum kitapta enfeksiyonla ilgili yazanları okusaydın kafayı yerdin. Hic bahsetmeyeceğim o yüzden. İlaç kullanıyorum diye üzülme yani boşuna. Araştırırsan ilaç kullanmanındaha faydalı oldugunu anlayacaksın
İlaç kullanmamak değil derdim ya 2 kere kullandım zaten de 1 hafta kullanmak.

İlaç kullanmamak değil derdim ya 2 kere kullandım zaten de 1 hafta kullanmak.
Endişelenme uzayan enfeksiyon daha sıkıntı. Şuan okuduğum kitabın o bölümlerini okusan ne demek istediğimi anlardın. Zaten cok kalın kitap 700 sayfa nerdeyse. Arkadasım diyor prof dr diyeceğim sana bunu bitirince 😂 o kadar detaylı anlatıyor ki herşeyi. Şuan doğum sancıları bölümündeyim. Sonrasıda cocuk bakımı.

Şimdiye kadar burda hiç konuşulmayan bir konuya parmak basayım mı? 😳
Şimdi birden bire aklıma geldi 🥹 önceden araştırmıştım ben bu konuyu. Bizim burdada suda doğum yaptıran hastaneler var. Hicbiriyle şimdiye kadar görüşmedim. Bilgi almadım.

Suda doğum yapmayı düşünen var mı aramızda?
Benim doktorum yapıyor ama enfeksiyon riski olduğunu okumuştum, çekiniyorum o yüzden. Ama normal doğumun her türlüsüne varım 😂

IMG_20240806_172439.jpg

12li fular almıştım salya için, müslinlerle de göndermişler 1er tane, 15 fularımız oldu. Cemil İpekçi gibi yapcam oğluşu

X