2024 Ağustos ta transfer olanlar

19 ağustosta transfer oldum. Belimde ara ara ağrılar oluyor, göğüslerimde hafif bir hassasiyet var bazen adet olacak gibi ağrılar giriyor inşallah bebiş tutunuyordur Bugün 7. Günüm erken gebelik testi yaptım ama negatifti umarım 12. Günde pozitifi görürüz

İnşallah pozitife döner öyle olanlar da var moralinizi bozmayın 2 gün sonra belirecek belki, benm de 19 ağustosta 3.gün empriyosu transfer edildi yarın test yapmayı düşünüyordum ama zor olsa da beklemek daha doğru

Kaçıncı gün empriyosuydu

Selam kızlar transferın 3.gunundeyım. Ama ben hiç bişey hissetmiyorum. Normal mi bu durum ağrım yok kendımı sanki hiç transfer olmuş gibi de hissetmiyorum. Gebe gibi de hissetmiyorum. Korkuyorum tutmadı mı acaba kafamda bi sürü soru var imdat

Aynı durumdayım yarın 9.gün olacak hiçbişey hissetmiyorum yarın evde test yapacağım

Bnmde 4. Güne kadar ağrılarım oluyordu bugün 6. Günüm hiç ağrı yok göğüslerim sisti bugün inmiş düne göre ağrısı bile azalmış insallah bebeklerimiz bizimledir
bazen gerçekten belirti beklememek gerekiyor mayısta transfer olduğumda bazen şişkinliğim oldu bazen arılarım oldu sonra geçtiler 2 gün bir sorun mu var diyorum sonra kayboluyor acaba ağrısa mıydı falan diye tedirgin oluyorum kan testine doğru bir belirtim de kalmadı tüm ağrılarım ve şişkinliklerim geçti ama tutunmuş şok oldum sonra ilerlemedi meğer kimyasalmış çok de belirti beklememek gerekiyor ilaçlar biraz kafamızı bulandırıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…