2024 Ağustos ta transfer olanlar

Ben de 14 Ağustos 2 tane 5.gün embriyosu transferi oldum. Pazar kan vereceğim.

Hayır bu 4.denemem artık negatif görmeye tahammülüm kalmadı pazar kan vererek öğreneceğim. Adet ağrılarım var gece terlemelerim var olumluya yormak istiyorum ama ilaçlardan da olabilir artık Allah’a bıraktım

Hayırlısı olsun inşallah bizimle beraberlerdir Allah isteyen Herkese nasip etsin ben dayanamayıp test yaptım az önce maalesef negatif transferden sonra 5. Günüm galiba erken yaptım stresli bi bekleyiş olacak bundan sonra

Evet erken yapmışsınız insan negatif görünce iğne ilaçları bırakmak istiyor psikolojik olarak çöküyor olan embriyo da tutmuyor o yüzden erken yapmayı doğru bulmuyor doktorlar. Siz lütfen kendinizi bırakmayın inşallah sizinledir bebişiniz

Kızlar nasıl gidiyor benim bugün 10.gün yarın kan testi vereceğim. Kasıklarım çok ağrıyor inşallah pozitiftir

Kızlar nasıl gidiyor benim bugün 10.gün yarın kan testi vereceğim. Kasıklarım çok ağrıyor inşallah pozitiftir
Benm 6.günüm oldu dün çok büyük bi hata yapıp test yapmıştım negatif çıktı sende erken filan diyince biraz rahatladım açıkçası insallah pozitifleri görürsün canm benm suan hiçbir ağrım yok hepsi geçti yani

Ben Mart ayında transfer oldum şimdi 6 aylik oldum 10 yıl dır bekliyordum sormak istediğiniz soru varsa sorabilirsiniz benim adet ağrısı gibi agrim oldu birebir aynı dedim ki bu seferde yok olmadi 9 gün idrar da çıkmıştı belirti çok beklememek lazım o sancida igne vel ilaçlardanmis onun dışında hiçbir belirti yok bilginiz olsun :)

Yaa ben kendimi biraz ümitsiz hissediyorum Allah'ım inşallah öyle değildir ama çünkü bende hiçbir belirti his vs yok .Bu durum biraz canımı sıkıyor.
Bnmde 4. Güne kadar ağrılarım oluyordu bugün 6. Günüm hiç ağrı yok göğüslerim sisti bugün inmiş düne göre ağrısı bile azalmış insallah bebeklerimiz bizimledir

Bnmde 4. Güne kadar ağrılarım oluyordu bugün 6. Günüm hiç ağrı yok göğüslerim sisti bugün inmiş düne göre ağrısı bile azalmış insallah bebeklerimiz bizimledir
Ayyy çok isterim aminnnnnn inşallah öyledir tüm bekleyen kim varsa Rabbim güldürsün..Çok zor süreçler bunlar yaşayan biliyor.

Ayy maşallah sağlıkla kavuşun inşallah. 9. gün mu yaptiniz ilk idrar testini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…