2024 Ağustos ta transfer olanlar

Karnım sırtım adet ağrım var ve göğüslerim şişmiş ucu hassas sizce bunu ilaçlar yapar mı yoksa pozitif mi(inşallah )

Ben hiç taze transfer olmadım bu 4. Ama hepsi de dondurulmuş o yüzden bilemiyorum maalesef
Dondurulmus dan gebelik elde ihtimalimiz düşük gibi bir algı oluştu bende.şu an yumurta toplama 1.gun ve 13 yumurtadan sadece 4u dollenmis 5.gune kadar sanki yumurta kalmayacak gibi korku oluştu.pgt yaptırmak için donduracaktim ama şu an ya cozdurme aşamasında kaybedersem zatalen kalsa kalsa 1 yada 2 kalir diye risk almayıp taze transfer mi olsam diye dusunuyorum

Ben hiç laboratuvar süreçlerine dahil olmadım doktoruma çok güvendim o ne derse onu yaptım benim yumurta toplama sonrası çok fazla yumurta toplandığı için rahmimin dinlenmesi gerekti o yüzden taze transfer ihtimalim yoktu yani bilemiyorum doktorunuzun sizi ikna etmesi gerekiyor süreçle ilgili

Ben hiç taze transfer olmadım bu 4. Ama hepsi de dondurulmuş o

Anladım teşekkür ederim

Öyle bir şey olamaz biz pcosluların fazla yumurtası oluşuyor bu nedenle de rahim dinlendirme yapılması gerekir ki o süreçte rahim gebeliğe hazır olsun. Öyle düşünmeyin. Benim de 5.gün dondurulmuş 2 embiryo transferi oldu 19 Ağustosta. Adet olacakmışım gibi kasıklarım ve belim ağrıyor inşallah tutunuyordur

İnşallah hamilesinizdir

Karnım sırtım adet ağrım var ve göğüslerim şişmiş ucu hassas sizce bunu ilaçlar yapar mı yoksa pozitif mi(inşallah )
İlaçlardan büyük ihtimalle ama umarım pozitif olur çünkü doktor bana dedi adet belirtileri olur ilaçtan korkma diye ben yinede olmadi diye çok korktum çünkü adet olmadan bir kaç gün önce sancin olur adet olacağını anlarsın ya yani kısacası adetle birebir şeyler oldu bende olmadi idrar testi yapayım bari şu iğneleri bırakayım dedim ama meğerse çoktan tutunmuş

Ayy maşallah sağlıkla kavuşun inşallah. 9. gün mu yaptiniz ilk idrar testini
Evet net bir şekilde çıktı erken testlerde çıkmıyor normal kaset test deneyin ben inanmamıştım erken test aldım aşırı silik çıktı hatta başta çıkmadı dedim ki ilki yanlış mı sonuç verdi acaba ama neyseki varmış kanda çıktı 12 günü bekledim

Öyle düşünme dondurulmuş transfer de de tutunma çok yüksek benim Öyle oldu. Efer dondurulmuş embiroyu çözüldüğü zaman bozulursa büyük ohtimalle taze transfer de de tutunmazdı yani ilerlemesi tabi yine de nasip işi transferden sonra uğraşacak bir seyler bul aklina hiç getirmemeye bak derim dikkatini başka yere ver ve günlük hayatına devam et sakin uzanma normalde nasılsınsan Öyle devam et inşallah en kısa zamanda güzel haber alırsın

Amin

Ben de 9. Günümde dün erken gebelik testi yaptım kuruma çizgisi bile yok. Kaset test deneyin demişsiniz ama erkende çıkmayan onda çıkar mı ki ? Cok üzgünüm .Olmadı yüzde 99. Zaten hiçbir belirtim yoktu tahmin etmiştim. Sadece son iki gün göğüs ucu sizlamaya başladi. O da yüksek ihtimal ilaçlar.Anlayacaginiz Çarşamba kan testi günüm ama gidesim bile kalmadı. Eşim bugün git kan ver kafan rahatlasin diyor ama bilemiyorum..

Ağustosun başında transfer olanlar varmı bilgi alışverişi yapacağımız
Merhaba 16 ağustosta transfer işlemi yapıldı bugün 10. Günüm 3 saat aralıkla iki test tuttum ikiside farklı markalar birinde silik diğerinde ise belirgindi yorumlar mısınız

Eklentiler

• 1000007390.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 28
Hayırlı olsun iğne sizde herhangi bir yan etki yaptı mı? Şuan bende kullanıyorum iğneyi uyguladığım bölgede şişlik ve ağrı yaptı bende de merak ediyorum açıkçası
Evet vurduğum yerin acısı da oluyordu da suan da kullanıyorum artjk yapmıyor. Pamukla bastırın iğneden sonra bi iki dk tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…