2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
bendede ya iyi bi anne olamazsam korkusu asiri var uyuya kalirsamda aglamasini duymazsam ilerde sen iyi bi anne olamadin derse ne yaparim korkusu var
Yaa öyle düşünme kollarına verdiklernde öyle bir yükleniyor ki o duygu aslan kesliyorsun sanki 40 yıldır çocuk bakıyormuşsun gibi ☺️

Yaa öyle düşünme kollarına verdiklernde öyle bir yükleniyor ki o duygu aslan kesliyorsun sanki 40 yıldır çocuk bakıyormuşsun gibi ☺️
yiiaaa insallah cok korkuyorum yetememekten annelik yuklenmezse falan diye ama dun hareketini avcumda hissettim ya bi tuhaf oldum hissedimce korkularim dahada artti tam dua ederken hissettirdi kendini cok garip oldum

Bir de son soru , eşim bebek 1 seneye kadar zaten yanımızda durur odasını hazırlamaya gerek yok diyor , yatak odamız çok geniş yatak şifonyer dolap vs sığar bebek için. Ne zamanlar odasını ayırmıştınız siz , 1 sene çok uzun değil mi ya ? Ben 6 ay düşünmüştüm max.
2 buçuk sene oldu ayiramadim depremi de yaşadıktan sonra baya Bi düşünmüyorum ben 2. Ciyi benim tarafıma büyüğü babasının tarafına yatak ayarlamayi dusunuyorum hepbirlikte uyuruz 😂 Sende 1 sene unut bence emzirirken çok zor olur git gel yapmak odan da genismis dursun bebisin yanibasinda kokunla 🥰

Geçmiş olsun canım benim de bugün üst karnımın yanları ağrıyor sağlı sollu bir ağrı girdi herhalde yukarı doğru büyüme başladı artık içerden :)
Teşekkür ederim 💜 evet büyük ihtimalle o yüzden ağırıyordur bu ağrıları çekicez artık kaçışımız yok 🤭🐣

yiiaaa insallah cok korkuyorum yetememekten annelik yuklenmezse falan diye ama dun hareketini avcumda hissettim ya bi tuhaf oldum hissedimce korkularim dahada artti tam dua ederken hissettirdi kendini cok garip oldum
Çok farklı biseydi doğduğu an farklı Bi duygu hiç bilmediğimiz Bi his oluyor tarifi yok ya annelik otomatik yükleniyor. Onun için korku hep oluyo olacakta bence kaç yaşına gelirse gelsin bizim minik bebeklerimiz 🥰😍

Düşün daha hissettin bir de gelince düşün canım hiç korkma allahın izniyle her şey çook güzel olacak çook iyi anneler olacağız 🤗🙏🏼

İlk hamileligimde ful kullandım bu ürünü ama ben yinede çatladım genetiğimde var bekarken bile kilo alıp vermeden çatlagim olmustu güzel kokusu var nemlendirmeside iyi kullanabilirsin
Off ben de hem lierac hem bio oil kullandım yine çatladım ama çok kilo aldım doğuma kadar 21 😳 oğlumda 4 150 g doğdu allahtan o kadar kilo aldım ama ona da yaramış bişeyler 😂 çatlamasam şaşardım ama emzirirken öyle hızlı verdim ki hamile kaldığım kiloma indim hemen 8 ayda ama göbüşüm çatlak dolu afedersiniz kukum bile çatlak 😂 bikiniden mayoya geçiş yaptım böylece 🥹

İlk hamileligimde ful kullandım bu ürünü ama ben yinede çatladım genetiğimde var bekarken bile kilo alıp vermeden çatlagim olmustu güzel kokusu var nemlendirmeside iyi kullanabilirsin
Yarın bakıp alacağım canım sağol netten sipariş verip almaktan vazgeçtim teşekkür ederim 🌹

X