2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Tekrar bir doktora görün bence canım. Hsg sonrası ilişki olduysa ihtimal vardır tabii ama doktora gitsen hem beta bakar hem de duruma göre bir ilaç vs verir gebelik yoksa da. Böyle beklemek de sıkıntı. İnşallah bebişten dolayı gecikmiştir

Canım orda hormon testi de mi yapmıyolar ya
Yapıyorlardır aslında benim bir jinekologa kayıt olmam lazım acil ama şu Almanca beni bitirecek stres yapıyorum çok tr ye gelmicek olsaydım mecbur yaptırırdım burda ama kaldı 1 ay dil stresiyle uğraşmak istemiyorum hiç kuzum

Almanca gıcık bir dil gerçekten 4 yıl gördüm bi şey hatırlıyor musun de yok

Anladım canım. Bilmeyince insan stres yapıyor acaba anormal bişey var mı diye. Ben de öyleydim ama her şey normal çıktı. Buraya gelince her şeye baktır senin de kafan rahatlasın bi güzel.

Anladım canım. Bilmeyince insan stres yapıyor acaba anormal bişey var mı diye. Ben de öyleydim ama her şey normal çıktı. Buraya gelince her şeye baktır senin de kafan rahatlasın bi güzel.
Evet ya zaten terimler de çok farklı günlük konuşma dili gibi olmuyor doktor işi olunca Allah muhtaç etmesin yine ama beni Türk hekimlerine emanet ediniz dememiş boşuna Atamız inşallah tedavisi olmayan bi durum oluşmaz da geri kalan şeyler önemli değil artık canım

Uf bide çok fazla şey biliyor ve takıyoruz yaa diğer alanları bilemem ama çocuk sürecinde cehalet gerçekten en büyük mutluluk kaynağı

Bu ay 5 oldular kızlarımızın arasında 2 gün var hatta beklenen doğum tarihleri de 12 Ağustostu dimi yanlış hatırlamıyorsamm duskapani
oyy allah bağışlasınnnn ay hamileyken hissediyo muydunuz kızınız olacağını bende sıfır ne erkek hissediyorum ne kız gerçi daha minik belki güncellenirim yakında jdjfkc

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…