2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ayyy canım çok sevindiim Sağlıkla ilerlesin sağlıkla kucağına al bebişini Darısı başımızaa

Ben her gece tablomu açıp tek tek dua ediyorum valla çok mutlu oluyorum böyle gördükçe Allah bekleyen isteyen herkese nasip etsin sayılarınız artsın
Amiin canım, ne kadar güzel bir kalbin var senin ya Allah sana da her istediğinin en güzelini nasip etsin inşallah

Kuzum kızları beraber doğurup büyüttük kardeşlerinde de beraber oluruz inşallah Valla yumurtlamadan 2 gün sonra başlayıp azalıp artan kasık ağrısı var. Dün de bir ara adet ağrısı geldi gitti. Bilmiyorum umut etmeye de korkuyorum inşallah hayırlısıyla vardır.

Canım benimmm çok tebrik ederim çook sevindim sağlıkla gelsin dünyaya

Çok sevindim bendeee Allah kucağına almayı nasip etsin hayırlı olsun

Ayy maşallah canım çok sevindim Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin

Evet kuzum inşallahhh nasip olur çok heyecanlıı hadi bakalım inşallah vardırr insan korkuyo heveslenmeye de anlıyorum inşallah doğru zaman bu zamandır kuzum

Canım sen nasılsın? Bebiş nasıl? Cinsiyeti öğrenebildiniz mi? :)
Canım benimm iyiyim çok şükür cuma gittik doktora, detaylıca baktı ense kalınlığı burun kemiği vs her şey normal görünüyor veeee bir kızımız oluyor
Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah, sizler de en kısa zamanda güzel haberlerinizi alın, dualarımdasınız bu arada senden bu ay umutluyum

Yaa maşallah çok sevindim herşeyin yolunda olmasına canım sağlıkla gelsin kızınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…