2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

aglatcak mısın bizi rabbim sizin evinizi en hayırlı ve en kısa zamanda bir kız evlat ile bereketlendirsin

sağlıkla gelsin büyüsün inşallah çok çok tebrik ederim canım benim günün en güzel haberi bu olabilir çok mutlu oldum senin adına
Ayyy kuzum yeni gördüm çok ama çok belliydi zaten hamiş olduğun inşallah bu sefer sağlıkla ilerleyecek. Sağlıkla kucağına al kuzucum çok çok sevindim ve mutlu oldum.
Canlarim cok cok tesekkur ederiiim guzel dilekleriniz iciiiin Ben de cok heyecanli ve mutluyum heyecanla bekliyorum onumdeki sureci. Bolca da dua ediyorum size bize isteyen herkese En kisa zamanda gelicek bekledigimiz guzel haberler

Şu yaşadıklarımızın hepsi aynı tek fark benim akıntım kahverengiden açık kırmızıya döndü 3 gün kanamam oldu normal reglden farklıydı sonra geçti ben de hamile olabilir miyim diye şüpheliyim hala

Çok doğru kuzum her şeyin gerçekten bir zamanı var. İnşallah en güzel zamanda en hayırlı şekilde olsun Senin de bundan sonrası için her şey gönlünce olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…