2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Ayyy çok sevindim. Rabbim hepinizin kucağına sağlıkla aldırsın. Bizlerede nasip etsin inşallah. Maşallah

Daha geçen haftalarda hic ümidim yok baklava dağıtırım va diyordunuz =))) yediğiniz incirler bebise vitamin oluyormus

A
Yaaa canim cok cok tesekkur ederim dileklerin icin Cok mutlu ettin beniiii ben de sana guzel enerjilerimi gonderiyorum hersey cok guzel olucak insallah
Amin canim çok amin Rabbim hepimize güzel yazgilar yazsın her daim. Enerjileri aldım
Hamileyim canım
Çok çok tebrik ederim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin

Bu yeni hamişlerimiz bu ay hangi belirtiler oldu yazabilirler mi? Takip yaptınız mı saldiniz mi ? Merak ediyorum. Ben de iki çocuğumda da pes ettiğim zaman hamile kalmıştım. Hem konu açılmış olsun. Bura çok sessiz kalmış

Kiz soru sordum
Etiketlemedim diye kimse görmedi. Ben de böyle yaptım

Canim ben tahmini yumurtlamami bu ay tahmin etmedim ama gun asiri ya da 2-3 gunde bir beraberlik vardi. Onun disinda tahmini yumurtlamadan sonra gogus agrim kasim agrim basladi. Baya erken basladi. Sonra regle 6-7 gun kala yerlesme kanamasi gibi noktacik pembe halde kan geldi iki gun ve kahverengi renk. Sonra da regl olmadim kuzum ama regl gibi agrilarim vardi hep o sancim

Ayy bak bunlar belirgin belirtiler. Teşekkür ederim cevap için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…