2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Anlat bakalım sen neler yapıyorsun
Napiim canım bebemi büyütüyorum 13+2 oldu bugün, her hafta yeni bir güncelleme geliyor bana bu haftayla birlikte diş etlerim baya koyulaştı sanki her an kanayacakmış gibi bir hissiyat var
Sen nasılsın? Antalya nasıl çok sıcak mı hala?

Oy maşallah Rabbim sağlıcakla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin diş eti de koyulaşıyormuymuş hiç bilmiyordum
Ben de iyiyim çok şükür Antalya alev ateş

Oy maşallah Rabbim sağlıcakla kolaylıkla kucağına almayı nasip etsin diş eti de koyulaşıyormuymuş hiç bilmiyordum
Ben de iyiyim çok şükür Antalya alev ateş
Diş eti kanamaları görülürmüş bu haftalarda, benim daha kanamadı ama normale göre daha koyu pembe duruyorlar. Hamileliğe bağladım
Amin canımmm hepimiz inşallah sağlıkla bebişlerimizi kucaklarımıza alalım güzel haberler var mı bi bakayım dedim bugün bat’ı yaklaşanlar vardı bi baktım yeller esiyor burada

Aminnn inşallah canım Rabbim ne zaman nasip ederse bekliyoruz şimdilik bakalım inşallah bu gruptan herkesi bir bir bebişleriyle mezun edeceğiz

Öyle olur az bir zaman sonra goguslerden minik minik sütler gelir yaa ne heyecanli zamanlar keyfini tadını çıkar canım

Öyle olur az bir zaman sonra goguslerden minik minik sütler gelir yaa ne heyecanli zamanlar keyfini tadını çıkar canım
Gerçekten öyle, çok farklı ve güzel bir yolculukmuş bu hamilelik allah isteyen herkese, bu gruptaki tüm arkadaşlarıma en kısa sürede yaşatsın bunu inşallah

ecutos kuzum kuzum maşallah zaman nasıl da geçiyor ya 13. Haftaya gelmişsin bile
Diş etlerim benim de şişmişti baya oluyo hamilelikte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…