2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

7+1 gururla sunar ldkfl bugün doktora gittim bebemi gördüm. büyümüştü ben dinleniyorum genelde ağır iş yapmıyorum ama ev içinde hareket ediyorum doktorum da öyle yap dedi valla
Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah çok çok ağır bir iş yapmadigin sürece Allah'ın izniyle birşey olmaz

Maşallah sağlıkla ilerlesin inşallah çok çok ağır bir iş yapmadigin sürece Allah'ın izniyle birşey olmaz
evet yaa doktor da öyle dedi hep yatmana gerek yok falan diye. zaten pıhtılaşma yapıyormuş hareketsizlik olunca. zaten insan psikolojik olarak da etkileniyor öyle olunca. kızlar sadece ayakta uyuyorum resmen. akşam yemeğinden sonra gözlerimi açık tutamıyorum skfjsf

7+1 gururla sunar ldkfl bugün doktora gittim bebemi gördüm. büyümüştü ben dinleniyorum genelde ağır iş yapmıyorum ama ev içinde hareket ediyorum doktorum da öyle yap dedi valla
Maşallah canım aynen ağır iş yapmadığın sürece bişey olmaz Allah’ın izniyle

Bunlar tatlı yorgunluklar hamileligin tadını çıkar canım

Bol bol uyu canım valla

Bol bol uyu canım valla
öyle yapıyorum istemeden gidiyorum yaa. ara sıra da inanmıyorum içimde çocuk var 8 ay sonra bebek olacak bu evde diyip panik oluyorum ya. analık hiç bilmediğim bişey benim en küçük çocuk ailede benim yani düşünün valla tribe giriyorum. tecrübeli analar bana yardım etsin lütfen bazen şey krizim oluyor KAÇ TANE ZIBIN ALACAĞIMI BİLE BİLMİYORUM dkjfklsjfdla

evliliğimin belli zamanından sonra bebeğim olsun hep istedim 4-5 ay uğraştım hatta ben de ama gerçekten sonrasını bir gram düşünmemişim

Ya kıyamam sana herkes yaşayarak öğreniyor bu süreci canım stres olma tadını çıkar. Kucağına aldığında o annelik duygusu yükleniyor zaten merak etme. Sen bebeğine o sana alışıyor çook zor ama çoookk da eşsiz bi süreç annelik

Kızlar selam . Acaba böyle çok afedersiniz gaz sancıyla büyük tuvaletine koşup Yarım saat öylece boş boş oturan oldu mu aranızda. Kabızlık yaşadığım çok oldu son zamanlarda ama hiç böyle olmamıştı. Karnım zaten içeride rock konseri veriyor gibi göğsüm de şiş gibi ama yine de kendimi umutlandırmak da istemiyorum

ya herkes öyle diyo tabi ama heralde hormonların etkisiyle bazen endişelenebiliyorum. ilk zamanlar çok zor geçiyormuş ilk 40 gün. bakalım ya daha minicik ama bunları düşünmeden edemiyorum rabbim hayırla sağlıkla hepimize nasip etsin

En önemlisi sağlıkla gelmesi canım gerisi hallolur bi şekilde merak etme. Herkes başta acemilik yaşıyor çok normal eminim çok güzel bir anne olucaksın

regle kaç gün var canım

Nekadar değişik yorumlarınız var ya bi insan neden bukadar ayrıntıya girer hiç anlayamadım. İlişkinin sayısından kime ne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…