2024/2025 Gebeliğe Hazırlık Topiği :)

Şeffaf uzayan kokusuz 0 renk bazen krem beyaz ayakın henuz bu gün Dr la bunu konustum

Peki o yumurta akının olduğu gün mü ilişkinin en garanti günü oluyor?
Drlar bırkac gun oncedenbaslayın diyorlar mesela 14.gün yumurtluyor isen senin en doğurgan tarihlerin 12,13,14,15 ve 16
Günlerin fakat bu durum öyle bir şey mı bazen erken catlama veya 2,3 gun gec catlama görebilirsin en güzeli 2 günde 1. Ben daha hep erken yumurtlama gördugum için 1 ay kaçırdım 1ay da eski düzenime dönüp kaçırdım ilişki bırakıp mesela. En guzelo bırakmamak şükür esk duzenıme döndüm sayılır erken yumurtlama en zoru az ılskı oluyor. Bu ay oyuzden adetin 10. Günün beri bırakmadım ilişkiyi 7güne 7 ilişki oldu totalde bazısı her gün günde 2 bazısı gün aşıırı. Yarın da olursa 8 olacak. Valla bu işe girince girdapppp

aman diyim ilişkinizi bu şekil dillendirmeyin nazar olursunuz

Ya evet yazdıktan sonra çok pişman oldum zaten bugüne kadar çok nazar ettiler sağ olsunlar bunun etkisini çok gördüm yumurtlama üzerinde o yüzden sitede takılmıyorum bugün biraz gaza geldim
bence özel hayatınız konusun da kendinizi biraz daha tutmalısınız kim iyi niyetli kim kem gözlü belli olmuyo MAZAALLAH

bence özel hayatınız konusun da kendinizi biraz daha tutmalısınız kim iyi niyetli kim kem gözlü belli olmuyo MAZAALLAH
Evet zaten bu yüzden buradan uzaklaştım ama burada genel olarak bu tarz şeyler çok konuşulur eski üyeyim o yüzden yazdım strateji her zaman dogrudur gizlemek de

çoğu topikler de sizi görüyorum size zarar veriyosa girmeyin
Yani benimle zora olan insanlarla özel konuşma üzerinden üstüme sizi salması hiç güzel değil bazı insanların Çok komik bir durum gerçekten tabii ki de kimse moralimi bozamayacak özel hayatta yapamadığını burada kimse yapamaz çıkarcı insanlar gibi olmadığım için salak da değilim kiminle yapmaya çalıştığını çok iyi anlıyorum ayrıca uzun zamandır topiklere yazmadıgm ıcın cok gulunc oldu bu msjlar

halolita bu arkadasın gazına gelıp bana daha da yazmak ısteyen buyursun yazsın benı bılen Biliyor bu topıkte yıllardır özel hayatta ınsanların pskolojısıne saygı göstermeden ben sana yardım ettm ama yorum yaptım sen bana yapmadın gibi cocukca davranan insanların gazına gelmeyın MAZALLAH sonra fesatlıktan sızı de nazar eder

Evet zaten bu yüzden buradan uzaklaştım ama burada genel olarak bu tarz şeyler çok konuşulur eski üyeyim o yüzden yazdım strateji her zaman dogrudur gizlemek de
Maaşallah diyeyim nazarlar değmesin diyeyim, ayrıca teşekkür ederim açıkladığınız için. Ben öyle düşünmüyorum neticede benim gibi bilmeyenler var yönlendirmenizi takdir ettim, detay vermeseniz belkide anlamayabilirdim tekrar teşekkür ederim

Çok komiksin madem ben nazar ediyorum fesatlanıyorum benim olduğum konuya girip de hafta da 7 ilişki yaptığını zartını zurtunu neden yazıyorsun Allah aşkına git tedavi ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…