Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım ama sapma ne olur bilinmez o yüzden iki üç puan yüksek düşün derim. İnş gelir yaa,netlerin hiç kötü değil valla çok iyi. Hukuk mezunuydun dimi öyle hatırlıyorum sanki
Aynen aynen hukuk mezunuyum. Beni kurtaran matematik oldu aslında yoksa tarihte batmışım. Neredeyse 18 yaptığım coğrafyada bile batmışım

Aynen aynen hukuk mezunuyum. Beni kurtaran matematik oldu aslında yoksa tarihte batmışım. Neredeyse 18 yaptığım coğrafyada bile batmışım
Herkes bir yerden battı canım, bize zor olan herkese zor geldi. Sen umutsuz olma derim. Bir yerden gir bekleme, sınav hep var. Atandiktan sonra kafan rahat daha iyi yaparsın belki

Tek bir şey sorucam Türkçeyi nasıl yapabildiniz ben battım orada
Çok şaşkınım yapabildiğimi bile fark etmemişim dikkat eksikliği var biraz bende bir paragrafı 10 kere okuduğum oldu sınavda. Tamamen şans diyebilirim. Hiç emin olmadan işaretledim çoğunu.

Çok şükür karnımızı doyuran kocalarimiz var

Sorular gece boyu kafamda döndü dolaştı
2-3 soruyu yanlış yaptığım aklıma geldi
Sabah malkinca hangi sorular olduğu aklima gelmedi
Sınav bitti ama kafamdaki sınav bitmemiş
Ben de yaşadım aynısını bakıyorum soruyu yanlış okumuşum aslında ve yanlış yapmışım. Tüh diyorum bak bu da yanlışmış. Tabi sabah kalkınca öyle bir soru olmadığını fark ettim (umarım yoktur)

Ben de sabah 5te uyandım uyuyamadım.. keyfimi kacirdi şu sınav böyle hayal etmemiştim üzüldüm
Canım tapacak birsryimiz yok, üzülme. Önümüze bakacağız biz çalışıyoruz ama sınav anını yonetemiyoruz bence. Ben o kadar ilaç içtim ama yine yonetemedim. Ellerim titredi. Önce psikolojimizi yenmemiz gerek,yoksa biz kötü degiliz

Ya sosyal bilmiyorum ondan mı bikac kişiye ben sınavdayken fetih suresi okuyun bol bol dedim sınavda son derece sakindim.. güzel güzel aynı denemelerdeki taktiklarimle yaptım. Taa ki son tura gelene kadar mat de 2.turu atarken süremin az kaldığını farkettim işlem hatalari sonuç bulamama boşa geçen dakikalar. Bilmiyorm inan.
Bi daha hazırlanırken matematikten daha fazla kaynak cözcem çok önceden başlıcam..Hoş bunda da önceden başlamıştım ama...

Bu arada iyi ki pegemin denemelrine girmişim sosyal mutlaka tavsiye ederim aldıkları para helal olsun.. zorlamasalardi Türkçede yine başım agrirdi 2020deki gibi. Ne kadar doğru yaptım bilmiyorum ama en azından beynim yanmadı pegem beni o kadar hazırlamıştı ki bu Türkçeye zaten.. kesinlikle zordu ama iyi ki zorlamış pegem iste.. ösym sinavinda da döküldüm şahsen.
Benim de canım çok sıkkın sınav konusunda
Evet bir de dalga geçer gibi 2 yılda bir yapiyolar bize..sanki biz insan değiliz

Kuzum bir kagit al eline,bir yere doğru yaptıklarını yaz,bir yerde hatalarını. Yeni planı ona göre oluştur. Matematiğin ne kadar önemli olduğunu bende çok iyi anladım. Eğer dağa çok pratigim olsaydi sonuca ulaşamadığım sorulari daha rahat çözebilirdim.ozellikle korktuğum için ellerim titriyo matematik yaparken sınavda. Sanki dışarıdan bakınca insanlarda farkedecek diyorum daha da stres oluyorum. Sürekli saate bakıyorum. Bu da hata mesela. Yapma iste napiyosan yap bunlar tecrübe ders alicaz inş. Osym her yıl şaşırtmayı başarıyor.yine yapti yapacağını

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…