Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim olan oldu artık
Sözel mantık benim 20 dk mi aldı sınavda ve o tabloyu olustiramadim
Emeklerimize çok üzülüyorum aylarımızı verip çalışıyoruz ama her konudan adil sorular sormak yerine dalga geçer gibi bir sınav hazırlanıyor. O tarz bir sözel mantık sorusu aşırı gereksizdi hiçbir denemede benzeri yoktu. Sayıştay sınavına girmiştim onunki bile daha kolaydı…

Genel olarak nasıl geçti canim ?

Ben çıkmışlarda baya iyi yapmıştım ama bu sınavı yapamadım. Artık sonlara doğru boşlarımdan bunalıp amaan ne olacaksa olsun diyip işaretlemeler yaptım sosyalde senin nasıldı canım
Bilmiyorum canim.
Türkçe belirleyici olacak benim.
2020 de 13 Türkçe yanlışım vardı.
Bunda da öyle gelirse yandım

Bilmiyorum canim.
Türkçe belirleyici olacak benim.
2020 de 13 Türkçe yanlışım vardı.
Bunda da öyle gelirse yandım

Allah korusun eminim daha güzel yapmışsındır canım ama 2020 ile 2022 türkçe arasında bariz bir zorluk farkı var. Zorluğunu geçtim paragraflarda kullanılan kelimeler bile anlaşılmayacak garip terimlerdi. Neyse üzmeyelim kendimizi standart sapmadan yüzümüz güler artık

Hızlı geçiyor kesinlikle.
Bir de sınavda şunu anladım ki, son hafta, son ay yapılanlara değil genel hazırlanmayla ilgili.
Bu yüzden ne kadar uzun süre calisilirsa o kadar iyi
Katılıyorum 2 ayda çalışıp atandım diyenler vs var ama benim bölümümün alımı zaten az son 2 ay kala elimde çok konu kalınca hangisine çalışayım derken zaman bitiyor.

Sözel mantığı komple boş bıraktım kızlar çok mutsuzum benim için facia bir sınavdı
Ben de yapamadım 2 3 tablo denedim bana misin demedi..
Topik güçlü kadınlar zayıflıyor canim
Evet bende girdim ama benim çalışmam yarım kalmıştı bebek doğunca
Hayırlısı olsun canım.
Bebis nasil☺

Canimcim bizim calistiklarimiz hiç yoktu ki sinavda, ne güncel güncel ne anayasa

Hızlı geçiyor kesinlikle.
Bir de sınavda şunu anladım ki, son hafta, son ay yapılanlara değil genel hazırlanmayla ilgili.
Bu yüzden ne kadar uzun süre calisilirsa o kadar iyi
Bunu bende düşündüm canım,son gün son dakika hep birsey okudum. Bana birsey katmadi. Stres oldum. Genel sınava hakimiyet ve konulara hakimiyet gerekiyordu. Belli bir rutin ve sakinlik şart

Ben de yapamadım 2 3 tablo denedim bana misin demedi..

Topik güçlü kadınlar zayıflıyor canim

Hayırlısı olsun canım.
Bebis nasil☺
Ben soruyu çözdüm ama inş doğrudur yaa iki tablo yapmaya uğraştım birde,ins degmistir dil bilgisinde boş bıraktım zaten mantık doğru ciksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…