Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Giriyorum canım ama işime yaramiyor, merkezi olmaz sözleşmeli olur
Bundan sonra ben de gircem. Bi kız var o da mühendis. 2020 kpss puanıyla kilpayi kaçırdı atamayı. Ama olmucagini bildiği için hep calisti. 2021 puanıyla üniversiteye memur olarak çok nadir açılan bi kadroya atandı. Hem de 2022 sınavından bir gün önce gerçekten nasip çok değişik bi ihtimal ya

Uzun süre çalışma konusunda da ben bi yıldır calisiyodum daha ne kadar calisabilirdim bilmiyorum

Vatandaslikta bi soruya sabah notumdan baktığım halde yanlış yaptım. Önceden kırk kere tekrar ettiğim halde hem de aylardır.. Yani bilmiyorum sosyal ya neye baglicagimi da şaşırdım artik amaan saldım gitti ne olacaksa olsun umrumda değil napiyim kendimizi parcaladik zaten surda mesajlarımız bile sahit

Nasip kısmet kuzum, bi yerden sonra olay bizden çıkıyor. Allah hayırlı kapılar açsın inş. Bazı sorular için bende çok kızıyorum kendime ama o sn gerçekten düşünemiyorum. Ben sabah ilaç içip gittim mesela ama bana mısın demedi, yine heyecanlandım. Son dakikalar ellerim titredi kontrol edemeyip yanlışa sapiyorum böyle olunca, hayırlısı

Eklentiler

• Screenshot_20220731_214024_com.huawei.browser.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 37
Ayyy keşke gelse vallahi ağlarım oturup. Ama çok zor bence. Kpss uzmanı genelde tutturuyor diyorlar bilemedim
Canım ama sapma ne olur bilinmez o yüzden iki üç puan yüksek düşün derim. İnş gelir yaa,netlerin hiç kötü değil valla çok iyi. Hukuk mezunuydun dimi öyle hatırlıyorum sanki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…