Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Giriyorum canım ama işime yaramiyor, merkezi olmaz sözleşmeli olur
Bundan sonra ben de gircem. Bi kız var o da mühendis. 2020 kpss puanıyla kilpayi kaçırdı atamayı. Ama olmucagini bildiği için hep calisti. 2021 puanıyla üniversiteye memur olarak çok nadir açılan bi kadroya atandı. Hem de 2022 sınavından bir gün önce 😁 gerçekten nasip çok değişik bi ihtimal ya😊

Uzun süre çalışma konusunda da ben bi yıldır calisiyodum daha ne kadar calisabilirdim bilmiyorum😬

Vatandaslikta bi soruya sabah notumdan baktığım halde yanlış yaptım. Önceden kırk kere tekrar ettiğim halde hem de aylardır.. Yani bilmiyorum sosyal ya neye baglicagimi da şaşırdım artik 😂 amaan saldım gitti ne olacaksa olsun umrumda değil napiyim kendimizi parcaladik zaten surda mesajlarımız bile sahit 😅

Bundan sonra ben de gircem. Bi kız var o da mühendis. 2020 kpss puanıyla kilpayi kaçırdı atamayı. Ama olmucagini bildiği için hep calisti. 2021 puanıyla üniversiteye memur olarak çok nadir açılan bi kadroya atandı. Hem de 2022 sınavından bir gün önce 😁 gerçekten nasip çok değişik bi ihtimal ya😊

Uzun süre çalışma konusunda da ben bi yıldır calisiyodum daha ne kadar calisabilirdim bilmiyorum😬

Vatandaslikta bi soruya sabah notumdan baktığım halde yanlış yaptım. Önceden kırk kere tekrar ettiğim halde hem de aylardır.. Yani bilmiyorum sosyal ya neye baglicagimi da şaşırdım artik 😂 amaan saldım gitti ne olacaksa olsun umrumda değil napiyim kendimizi parcaladik zaten surda mesajlarımız bile sahit 😅
Nasip kısmet kuzum, bi yerden sonra olay bizden çıkıyor. Allah hayırlı kapılar açsın inş. Bazı sorular için bende çok kızıyorum kendime ama o sn gerçekten düşünemiyorum. Ben sabah ilaç içip gittim mesela ama bana mısın demedi, yine heyecanlandım. Son dakikalar ellerim titredi kontrol edemeyip yanlışa sapiyorum böyle olunca, hayırlısı

Eklentiler

• Screenshot_20220731_214024_com.huawei.browser.jpg
    Screenshot_20220731_214024_com.huawei.browser.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 37
Ayyy keşke gelse vallahi ağlarım oturup. Ama çok zor bence. Kpss uzmanı genelde tutturuyor diyorlar bilemedim 😔
Canım ama sapma ne olur bilinmez o yüzden iki üç puan yüksek düşün derim. İnş gelir yaa,netlerin hiç kötü değil valla çok iyi. Hukuk mezunuydun dimi öyle hatırlıyorum sanki

X