Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim bende yasin okuttum simavdayken
Öncesinde heyecan vardı ama sonra sorulara odaklandım. Sonuna doğru yine heyecan tabi

Pegem denemesi konusunda, tamam zorladı ama birşey öğretmedi bana. Paragrafta yanlış çıkarım yaptigimi neden yapmisim onu bile anlamadım.

Ben geçen simavdan matematik tokadigi yemiştim. İlk calistigim ders oldu, ve her gün çözdüm. Zor kaynaklar bitirdim. Çok şükür ama daha da iyisi olabilirdi.

Bu sınav paragraf çözmekle yapılacak iş değil, daha farklı kelime haznesi gelirtirmek gerek, dedikleri gibi felsefe kitabı okumak felan. Ama öyle sınav yaklaştı felsefe kitabı alıp okuyayım değil, öncesinde başlamak gerek.

Bugün bir arkadaş Türkçeden 6 yanlısı çıktığını söyledi. O kadar özendim ki. Eve 6 yanlışa özendim geçmiş sınavda 13 yanlış tokadı yediğim için

Aşağıdakilerden hangisi yumuşama dönemini başlatan bir gelişme değildir? Şeklinde bir soruydu. Cevap güya Almanya ile ilgili olan şıkmış ancak başka bir şıkta yer alan Salt II anlaşması yumuşama döneminin sonuna denk gelen bir anlaşma. Soruda bariz bir hata var.

Ben salt iki yapmıştım

Keşke soruların hepsi hatalı, bir daha sınav yapıyoruz deseler

Salt 2 Afganistan işgali ile yürürlüğe girmediği için ben direk elemistim.

Bilmiyorum canim ben sorulara bakmama kararı almıştım, ondan hocaları da dinlemedim.

Ama ÖSYM soruyu kolay kolay iptal etmiyor.
10 akedemi kaynaktan 5 farklı sonuç yazıyor, bir şekilde kılıfına uyduruyor.

Evet ama yumuşama dönemini başlatan bir etken değil her halukarda Soru o yüzden çok hatalı bir soru dualar ediyorum inşallah iptal olur
Yaa canım ben soruları anlamakta da çok zorlandım. İptal etmiyorlar bencede kolay kolay. Sapma ile senin puanın yukselecek canım merak etme

Rabbim kimsenin emeğini boşa cikarmasin canım genel yorumlara göre sapma değişirse puanlar yükselir canım
Bu sapmayı meslek grupları içinde değerlendiriyorlar diye bir şey okudum ben doğru mu acaba? Yani tüm sınava girenler arasında değil de mühendislik için girenler bir öğretmenlik için girenler bir diye okudum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…