Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ya sosyal bilmiyorum ondan mı bikac kişiye ben sınavdayken fetih suresi okuyun bol bol dedim sınavda son derece sakindim.. güzel güzel aynı denemelerdeki taktiklarimle yaptım. Taa ki son tura gelene kadar mat de 2.turu atarken süremin az kaldığını farkettim işlem hatalari sonuç bulamama boşa geçen dakikalar. Bilmiyorm inan.
Bi daha hazırlanırken matematikten daha fazla kaynak cözcem çok önceden başlıcam..Hoş bunda da önceden başlamıştım ama...

Bu arada iyi ki pegemin denemelrine girmişim sosyal mutlaka tavsiye ederim aldıkları para helal olsun.. zorlamasalardi Türkçede yine başım agrirdi 2020deki gibi. Ne kadar doğru yaptım bilmiyorum ama en azından beynim yanmadı pegem beni o kadar hazırlamıştı ki bu Türkçeye zaten.. kesinlikle zordu ama iyi ki zorlamış pegem iste.. ösym sinavinda da döküldüm şahsen.

Evet bir de dalga geçer gibi 2 yılda bir yapiyolar bize..sanki biz insan değiliz
Canim bende yasin okuttum simavdayken
Öncesinde heyecan vardı ama sonra sorulara odaklandım. Sonuna doğru yine heyecan tabi

Pegem denemesi konusunda, tamam zorladı ama birşey öğretmedi bana. Paragrafta yanlış çıkarım yaptigimi neden yapmisim onu bile anlamadım.

Ben geçen simavdan matematik tokadigi yemiştim. İlk calistigim ders oldu, ve her gün çözdüm. Zor kaynaklar bitirdim. Çok şükür ama daha da iyisi olabilirdi.

Bu sınav paragraf çözmekle yapılacak iş değil, daha farklı kelime haznesi gelirtirmek gerek, dedikleri gibi felsefe kitabı okumak felan. Ama öyle sınav yaklaştı felsefe kitabı alıp okuyayım değil, öncesinde başlamak gerek.

Bugün bir arkadaş Türkçeden 6 yanlısı çıktığını söyledi. O kadar özendim ki. Eve 6 yanlışa özendim 🥺 geçmiş sınavda 13 yanlış tokadı yediğim için 😭

Aşağıdakilerden hangisi yumuşama dönemini başlatan bir gelişme değildir? Şeklinde bir soruydu. Cevap güya Almanya ile ilgili olan şıkmış ancak başka bir şıkta yer alan Salt II anlaşması yumuşama döneminin sonuna denk gelen bir anlaşma. Soruda bariz bir hata var.

Aşağıdakilerden hangisi yumuşama dönemini başlatan bir gelişme değildir? Şeklinde bir soruydu. Cevap güya Almanya ile ilgili olan şıkmış ancak başka bir şıkta yer alan Salt II anlaşması yumuşama döneminin sonuna denk gelen bir anlaşma. Soruda bariz bir hata var.
Ben salt iki yapmıştım 🤔

Keşke soruların hepsi hatalı, bir daha sınav yapıyoruz deseler :mad:

Salt 2 Afganistan işgali ile yürürlüğe girmediği için ben direk elemistim.

Bilmiyorum canim ben sorulara bakmama kararı almıştım, ondan hocaları da dinlemedim.

Ama ÖSYM soruyu kolay kolay iptal etmiyor.
10 akedemi kaynaktan 5 farklı sonuç yazıyor, bir şekilde kılıfına uyduruyor.

Evet ama yumuşama dönemini başlatan bir etken değil her halukarda 🤷🏻‍♀️ Soru o yüzden çok hatalı bir soru dualar ediyorum inşallah iptal olur
Yaa canım ben soruları anlamakta da çok zorlandım. İptal etmiyorlar bencede kolay kolay. Sapma ile senin puanın yukselecek canım merak etme

Rabbim kimsenin emeğini boşa cikarmasin canım 🤲💜 genel yorumlara göre sapma değişirse puanlar yükselir canım 🤗
Bu sapmayı meslek grupları içinde değerlendiriyorlar diye bir şey okudum ben doğru mu acaba? Yani tüm sınava girenler arasında değil de mühendislik için girenler bir öğretmenlik için girenler bir diye okudum.

X