Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Denemelerim 1. Sayıları bitti bugün 2. Sayıya başladım. Ve soğuk terler döktüm çözerken.
1. Çiler kolay gelmişti baya. Bu 2. İle dünden -10 net az çıktı. İnşallah dususum bu hızda olmaz
Aynisi bendede oldu canım, murat kolaydı diye sevindirken başka deneme çözdüm direkt düşüş ama bunlar çok normal

Canım eskiden okul öncesi puanları çok düşüktü. O zaman olsaymış keşke, şuan onlarda çok yükseldi. Ama çalışırsan yaparsın. Burada hepimiz yüksek puanlara ihtiyacı olan insanlarız. Bize katıl

Bu yıl okul öncesinden ilk kez giricem çünkü AÖF çocuk gelişimi lisans son sinifim

Katılmak çok isterim ama her gün düzenli giremeyebiliyorum. Paylaşımları nasıl yapıyorsunuz

Bu yıl okul öncesinden ilk kez giricem çünkü AÖF çocuk gelişimi lisans son sinifim

Katılmak çok isterim ama her gün düzenli giremeyebiliyorum. Paylaşımları nasıl yapıyorsunuz
Yaptıklarımızı yaziyoruz, kamp düzenliyoruz canım. Aklımıza takılan herşeyi, soruları soruyoruz. Yani icimizden geldiği gibi. Arkadaşların paylasimlarini görünce motive oluyiruz

Temeliniz varsa olabilir ama yoksa şimdiden bir sonraki sınav için hazırlanmalısınız bence.

Allah kolaylık versin canım

Hiç sıkma canını, elbet bu günler de geçecek. Çocuğunla çok güzel bir istikbal bekliyor sizi. Atanınca her şey daha da güzel olacak yepyeni bir sayfa açarsınız

Maaşla yapılan geziler, sosyal aktiviteler, kendi ayaklarının üzerinde durabilmek bunları düşünüp motive olmaya çalışıyorum canım lütfen sen de öyle yap Zor bir süreçten geçiyorsun ama bitince oh be dünya varmış diyeceksin güzel günler yakında

Temeliniz varsa olabilir ama yoksa şimdiden bir sonraki sınav için hazırlanmalısınız bence.
En son 2016 da girmiştim sanırım valla temel kaldı mı bilmiyorum. Çocuk olmasa gece gündüz çalışırdim ama çocuk o kadar vaktimi alıyor ki. Şimdi mesela uyudu. Başlamak için tam zamanı ama o kadar yorgunum ki. Bu satırları bile uzanarak yazıyorum

Tshmin edebiliyorum benim de 2 yaşında oğlum var onunla hazırlanmaya çalışıyorum

Günlük yaklaşık 2 saat vaktin var anladığım kadarıyla o yüzden bence kısa konu özetlerini okuyup veya tekrar videoları var her dersin kısa kısa onları izle hemen test çöz ve deneme yap. Olduğu kadar de elimden geleni yaptım dersin en azından için rahat olur sonra sınav geçince adamakıllı bir şekilde eylülde diğer sınava çalışmaya başla canım.
Benimde bu şekildede yani küçük çocuğum var ve senin gibi alan, eğitim, gkgy hepsi var bu yüzden mesela eğitim ile alana ağırlık ver sonrada gkgy den canım hangi tarafın iyiyse onu dahada yükseltmeye bak mesela gkgy den Türkçe matematiği güzel yapsan iyi puan gelir yanınada üç beş tarih, coğ vs bu iş tamamdır ama tabi dediğim gibi öncelik alan ve eğitim olmalı.

Denemelerim 1. Sayıları bitti bugün 2. Sayıya başladım. Ve soğuk terler döktüm çözerken.
1. Çiler kolay gelmişti baya. Bu 2. İle dünden -10 net az çıktı. İnşallah dususum bu hızda olmaz
Düşmeler çıkmalar inşallah gerçek sınavında hep bir artı olarak karşına çıksın canım inşallah verdiğin emeğin karşılığını alacaksın ben inanıyorum

QuantumPhysics canım Allah yardımcın olsun inşallah bi an önce biter de sen de rahat bi nefes alırsın
Amin canım çok sağol inşallah ya inşallah gerçekten oh demek istiyorum bende. Ya boşanınca bu evlilik cüzdanlarını yakanlar sonra bide boşandım diye parti yapan araba süsletenler vardı ben onların hepsine hak vermeye başladım galiba

Kışın sonu bahar

Valla ben yaşamadım ama ben de hak veriyorum onlara yani evlilik zor bir de yanlis insanla daha zor..
Ama bugüne kadar çevremde ne kadar boşanan varsa cok mutlu, pişman değil. Sen de öyle olacaksın eminim fıstık gibi yaşarsın inşallah bi an önce kurtulursun da..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…