Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Allah yardimcin olsun canim.
Sabir hep seninle olsun.
Bu günler de gececek insallah.

Geçmiş olsun canım

canım benim hiç kolay değilmiş yaşadıkların.
Allah bu süreçte işlerini rast getirsin.
boşanma aşamasında bütün kötülükleri yaparlarmış . ardında koymazlarmış. bunu da duymuştum
insan eşinin hiç görmediği yüzünü görüyormuş o süreçte.
kolaylıkla atlatman ve her şeyin lehine sonuçlanması için dua edeceğim ben de .
kendini toparlamaya çalış canım. güçlü bir karakterin var çok belli.
ayaklarının üstünde durman da gerekecek.
o yüzden kpss önemli bir süreç senin için.
bir atanırsan çok rahat edeceksin inşallah.
sonra miss

Geçmiş olsun canim
Canlar ilk defa lider yayınları çözdüm. Fikrimi yazmak istedim. Anlaşılır sorular,zor değil. Zor soracağız diye zorlamamislar en azından
Canim ben bu sene çözdüm mu hatırlamıyorum ama güzeldi diye hatırlıyorum ben de.. murat lider öne çıkmayan yayınlar ama birçoğundan güzel gibi
Kolaylığını zorluğunu dün sana söylerken murat yayınlarıyla mi karıştırdım acaba. Ama olsun farketemz her halükarda bir şeyler katacak bize

Tshmin edebiliyorum benim de 2 yaşında oğlum var onunla hazırlanmaya çalışıyorum

Çok kolaylıklar diliyorum inşallah emekleriniz karşılıksız kalmasın

Ne kadar zor bir sistem değil mi? Zaten zordu yetmedi bir de mülakat geldi. Bu sene elimde sırf bir puan olsun hiç değilse 65 70 diye giriyorum. Hani olurda birden çok alim olursa pişman olurum girmedigime..ama seneye gerçek anlamda başlayıp da girmek gerek. Hepimizin alah yardımcısı olsun..

Size de en kısa zamanda feraha çıkıp evladinizla güneşli mutlu güzel başlangıçlar yapacağınız bir hayal dilerim

Seneye sinava girmek için şimdiden başlayabilirsiniz.
Yavas ve emin adimlarla ilerlemis olursunuz.
Bu sene derseniz kalan zamanin stresi bile çalistiginizi anlamamaniz için yeter.
Valla ben ustuste 2 sene dershaneye gidip 65, gitmedigim yıl 70 almıştım üniversite sınavına hazirlanirken de dershaneye gittiğimde kazanamayip, gitmedigim sene kazanmıştım bunyede bı tuhaflık var ,

Aynen canım önemli olan öğrenmek, bize biseyler katsin

Azimli siçan(fare) duvari delermiş
Dene istersen canim belki yetisir.

Tarihten ilk konularda çok vakit geçirme bence net getiren konular inkılap tarihi çağdaş en çok buralardan çıkıyor. İlk konularında videolarını izle ama en çok son konulara çalış derim..

Ben vatandaşlığa henüz başlamadım. Tarih coğrafya konularım yarıda bu 2 dersi bitirip vatandaşlığıda götüreceğim. Türkçeyede hiç başlamadım. Konu olarak sadece paragraf çözüyorum. Matematik konuları aşşağı yukarı biliyorum fakat yinede videolarını izleyip soru çözüyorum.

Kızlar dün kütüphaneye gittim
Coğrafya tekrar yaptım ilk konuları
Sorularını çözdüm.
Daha sonra tarihin ilk konularını tekrar yaptım soru bankasından sorularını çözdüm.
Paragraf sorusu çözdüm.
Daha sonra coğrafyadan çalıştığım konunun videosunu izledim.
Toplamda 150 soru çözdüm.
Bu çalışma bneim için konularda ilerleme olmadı ama eskinki konuları pekiştirme oldu.

Dgs için az galiba ama kpss için mukemmel canım
evet canım 60 soru var ama 7 geometri. ve 3 permutasyon kombunasyon olasılık . bunları çıkarınca 50 soru kalıyor geriye.
problemler ile ilgili okuma anlama olayı çok zorluyor. yeni nesil sorular .ben yeni değilim

evet canım 60 soru var ama 7 geometri. ve 3 permutasyon kombunasyon olasılık . bunları çıkarınca 50 soru kalıyor geriye.
problemler ile ilgili okuma anlama olayı çok zorluyor. yeni nesil sorular .ben yeni değilim
Katılıyorum canım, problemleri anlayıp yorumlamak, sayiya dokmek çok uğraştırıcı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…