Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canim pegem 5 e mi girdin bugün ?
Evet canım
O da olacak canım benim, bugün kafani dinle. Yarın sil baştan
Dayanamadım başladım canım deneme analizini de yaptım. Hayır o kadar saçma hatalar ki.. mesela matematikte 2 soruda cevabı bulmuşum başka şıkkı isaretlemisim.. tarihte bildiğim şeyi iki saat düşündüm eve gelince dank etti. Bunun sebebini bulursam sorun kökten cözülecek ama türkçe gercekten berbat.. Allahını seven üstüme ales atsın
Ayy kuzu sorma bende çok beğendim, hayatımda görmeyeceğim neti gördüm. En azından moralim düzeldi
Canim hiç kendine haksızlık etme. Tamam aynı seri denemelerin bi kısmı kolay bi kısmı zor oluyo ama kolay bile olsa bence güzel soruları oluyo liderin muratın..
Bunu ben söylemiyorum sadece 2020de dereceye girenler hep tavsiye ediyo. Özellikle turkceyi kasiyolar.. Yani sana katcagini katmistir
Işte bizim civcik, yerim seni yapamadigim konuları nasıl tekrar etmeli acaba,bunu bende beceremiyorum. Cevap anahtarını okuyup geciyorum
Canim ben deneme analizi yaparken her dersten yapamadığım konuları bi deftere yazıyorum. Müsait zamanda oturup notlarımdan tekrar ediyorum.. soru çözmüyorum ama ondan mi oturmuyo acaba şu an bi aydınlanma yaşadım ahsjssj

Yanlış ve boş sorulardan da güzel olanları kesip deneme defterme yapistiriyorum.. yanlarına notlar alıyorum.. Bu şekilde..
Ama bunu güzel bi sisteme oturtan varsa bize bi el atsın

Canım bu hataların senin bilmediğinden değil ki,kendine yüklenme. Aslında biliyorsun ama panik yapıp kaydiriyirsyn büyük ihtimal. Ben kesinlikle kötü olduğunu düşünmüyorum sende düşünme. Bunlar düzelecek şeyler

En azından mutlu olmak için çözülür kuzum

Bu deftere yazma isini daha önce bende denedim ama sonrada birikince onları okumaya üşendim cografyadan olmuyordu ama tarihten çok birikiyrfu canim

ASSOSyal Bu arada bugün denemede aklıma sen geldin genel kültür kısmı çok güzeldi sosyal olsa burayı fullerdi dedim valla
Hahaaa beybim dün matematik çözerken bende düşündüm bunu, dedim bizim kızlar bu sorulara acımazdı çat çat yapıştırirdi dedim

Canım çok şanslısın
Yaaa şanslı da denebilir şanssızda. Sınav 2 yıldan 2 yıla olduğu için istediğimi alamazsam 2 yıl beklemek var. bölümüm 90 aşağısı alım zor. 90 almak istiyorum. Çalışmalarım hızlandırmak istiyorum. Lisanslara bakıyorum müthiş çalışıyorlar özeniyorum. Burada önlisans girecek arkadaşlar varsa onlarada durumlarını sormak istedim de.
(yeni mezunum geçen senenin mezunu bu mezun olduktan sonraki ilk sınavım olacak)

Önlisans illa vardır canım. Daha vaktiniz var,hiç stres yapma.çok rahat çalışırsın. Program ve düzen ile istediğin puanı alabilirsin bu zamandan sonra. Zaman yetmez diye düşünme. Disiplinli çalışmalısın canım. Lisansa göre daha kolay geldiği için öyle dedim. Bize katılıp konsantre olabilirsin canım

Kızlar 90+
Geçen hafta denemeyee girdim (Pegem yayını Türkiye geneli dershane ortamında girdim) daha ilk kez girdim ama konulaırm henüz bitmedi.
Ve sonuç çok kötü geldi. Genel kültür aşırı kötü geldi doğrumdan çok yanlışım var. Genel yetenek kısmı daha iyi.
Ve çok istiyorum atanmak hayallerim var birsürü. Geleceğim nerdeyse bu sınava bağlı gibi geliyor.

Yapmak istiyorum.... Ama nasıl bir yol izleyeceğimi tam olarak bilmiyorum. İnstagramda takip ettiğim lisans çalışanlar var bayılıyorum ya aynı sizin gibi müthiş bir çalışma içinde.. Bende bu sıralar yükleniyorum artık konuları bitireyim diyorum ama sorularını çözmeden bitirmek istemiyorum.
Programlara pek uyamıyorum. Bu sorunu aşmak istiyorum. PROGRAMSIZ OLMAZ ÇÜNKÜ. Tavsiyelerinizi yazın kızlar..

Canım konularını güzelce bitir,notlarını çıkar bir an önce. Sonra düzenli soru ve tekrar yap,hepsi oturacak. Sonrada denemeleri yaparsın seri.hallolur. panik olma,cok rahat yetişirsin. K9nular bitmedikçe yanlısın çıkacak daha çok üzüleceksin. Ve soru çözdükçe oturtacaksin

Bu deftere yazma isini daha önce bende denedim ama sonrada birikince onları okumaya üşendim cografyadan olmuyordu ama tarihten çok birikiyrfu canim
Canim her soruyu yazmıyorum. Mesela ösym tarzı olduğunu düşündüklerimi kesip yapistiriyorum. Eğer kısaysa 2 3 kelimeyle yazıyorum. Bazıları da kavanoza atiyomus. Onu denedim yok başaramadım kavanozda birkti unuttum tekrar etmeyi

Tarihte yarısına geldim
Coğrafyada daha yarısında bile değilim.
Vatandaşlık sıfır.
Matematik konuları biliyorum çoğunluk soru çözüyorum. Hocayla ilerledim halk eğitim kursunda. Konular bitti sayılır marta ama çok soru çözmem laızm yeni kitaplarda aldım pegem ezber bozan aldım ve Mehmet bilge yıldız hocanın kitabını aldım. Halk eğitim hocasıyla bitirdik konuları ama kendim bireysel de videolarını izliyorum. O şekilde de bitireceğim. Türkçe hiç bakmıyorum. Soruda çözmüyorum. Ama denemede en iyi o geldi

Toparlanacağım inşallah. Yarın kütüphaneye gideceğim verimli geçireceğim...

Sağol canım

Canimcim sen atandin, acaba nite tekrar girmek istiyorsun son üç ay neler yapmıştın bizimle paylaşır mısın

evet ama alışkanlık oldu, bilmem... Son 3 ay çok yoğunlaşmıştım, ben maalesef 5-6 tane deneme çözdüm az geldi. Ama onun haricinde konu bazlı olarak detay çalıştım yani konudaki en ufak noktayı anlamamışım ve soru çıkmışsa hep oradan didik didik ettim. Zaten genel geçer şeylerle 70-75 civarı yapılıyor. Maalesef detaya inerek 80 üstü alınıyor.

Bölümümüz neydi?
Darısı başımıza inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…