Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Rabbim işini rast getirsin canım benim, ins çok mutlu olursun işinde. En kısa zamanda da ilan açılır yeni sulara yelken açarsın malesef bu ülkede okusan dert okumadan dert. Rastgele yaşıyoruz işte sıralamayı hiç sorma, bakmamaya çalışıyorum ama önüme çıkıyor ne desek boş

İşin nasıl gidiyor kuzum memnunmusun bu hayatından, gerçekten insanın hayal ettiği gibi oluyor mu
Canım ilk başlarda rahattım, işi bilmedigim için boş geciyordu çoğu zaman. İşi ogrendikce yapmaya başladıkça iş işi doğuruyor.

İlk zamanlar iş yerinde o kadar esniyordum ki, boş oturmaktan, şimdi esnemeye vakit kalmıyor.

İşi ogrenmek yapabilmek daha güzel. Daha çok fırın ekmek yemem gerek ama ilk günden daha iyi ilerlemiş durumdayım.

Aklıma geldikçe şükrediyorum.
Ama tabi başka sıkıntılar başka imtihanlarim var şimdide.

Geçenlerde komşum öğlen çağırdı, misafirleri varmış, ben gidemiyecem diye bana da pasta börek tabağı hazırlamış, öğle tatilinde yiyeyim diye verdi. Onların bir arada olması pasta börek kahve sohbet yapmasına o kadar özendim ki, o gün çalışmak zor geldi bana halbuki 10 sene ev hanımıyım, günlerde gezmelerdeydim, o zaman da o zamanki hayatımdan memnun değildim atanmak için 10 sene uğraştım.

Yani insanoğlu nankör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…