Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Bölümümüz neydi?
Darısı başımıza inşallah🤭

Bölümüm öğretmenlik ama atamamız yok gibi bi şey... Ben de normal mülakatlı düz memurluklara girdim, öyle oldu. Nasip hep. Ama inandığım şey şu, emekleriniz karşılıksız kalmaz. Belki 1 yıl olur belki 10 ama illa karşılığını alırsınız.

Bölümüm öğretmenlik ama atamamız yok gibi bi şey... Ben de normal mülakatlı düz memurluklara girdim, öyle oldu. Nasip hep. Ama inandığım şey şu, emekleriniz karşılıksız kalmaz. Belki 1 yıl olur belki 10 ama illa karşılığını alırsınız.
İnsallah

evet ama alışkanlık oldu, bilmem... 😂😂 Son 3 ay çok yoğunlaşmıştım, ben maalesef 5-6 tane deneme çözdüm az geldi. Ama onun haricinde konu bazlı olarak detay çalıştım yani konudaki en ufak noktayı anlamamışım ve soru çıkmışsa hep oradan didik didik ettim. Zaten genel geçer şeylerle 70-75 civarı yapılıyor. Maalesef detaya inerek 80 üstü alınıyor.
Didik didik etmek yorucu ama doğrusu bu galiba 🤷‍♀️ ınş bizde bu günleri görürüz canım 🤲💜

Tarihte yarısına geldim
Coğrafyada daha yarısında bile değilim.
Vatandaşlık sıfır.
Matematik konuları biliyorum çoğunluk soru çözüyorum. Hocayla ilerledim halk eğitim kursunda. Konular bitti sayılır marta ama çok soru çözmem laızm yeni kitaplarda aldım pegem ezber bozan aldım ve Mehmet bilge yıldız hocanın kitabını aldım. Halk eğitim hocasıyla bitirdik konuları ama kendim bireysel de videolarını izliyorum. O şekilde de bitireceğim. Türkçe hiç bakmıyorum. Soruda çözmüyorum. Ama denemede en iyi o geldi 🤭

Toparlanacağım inşallah. Yarın kütüphaneye gideceğim verimli geçireceğim...
Iyisin canım ,en azından matematik cepte. Bisey kalmamış, bu surede rahat biter. Kendine mesela bir ay ver,tüm konuları bitirecegim de. Bitirip devam et.hedef koy mutlaka

Iyisin canım ,en azından matematik cepte. Bisey kalmamış, bu surede rahat biter. Kendine mesela bir ay ver,tüm konuları bitirecegim de. Bitirip devam et.hedef koy mutlaka
Aynen konular bitince soru çözüp tekrar yapıp deneme yapıcam. Denemede netlerimin artışını görmek istiyorum. 🤩

birkartanesiii birkartanesiii sende önlisans hazırlanıyormuşsun.. Nasıl gidiyor çalışmaların?

Aynen konular bitince soru çözüp tekrar yapıp deneme yapıcam. Denemede netlerimin artışını görmek istiyorum. 🤩

birkartanesiii birkartanesiii sende önlisans hazırlanıyormuşsun.. Nasıl gidiyor çalışmaların?
önlisanstan hazırlanmış biri olarak kendi izlediğim yolu anlatayım . vatandaşlığı en son aya bırakmıştım. bir de güncel olan konuları.
son bir ay 1 konu anlatımı kitabım vardı. çok kalın değil. yarğı yayınevinin.
onu her gün (30 gün boyunca) 1 kez baştan sona okuyarak vatandaşlığı fulledim.
geç kalmış sayılmıyorsunuz kesinlikle.

Burdayım 😊 önlisans girecem şu 4 gundür vatandaslik ders dinleyip not aliyorum . Matemwatigi bir haftadir bakmadim ama konular bitmedi . Turkcede sadece dil bilgisini bitirdim fakat tam ogrenmis sayilmam. Cografya yaridayim . Tarihe hic bakmadi tarih en zayif oldugum ders . Tarihden net yapmam icin hangi konulari ele alsam bilmiyorum . Ne dusunuyorsunuz siz ?

Kızlar geçen pazarki MSÜ sorularını çözdüm. Türkçesinin 2020 kpss ile alakası yoktu.. Bilmiyorum evde çözdüm diye mi basit geldi.. sadece 2 3 ayırt edici paragraf vardı. Dilbilgisi de şu ayrı birleşik yazılması gereken kelimeler bu sefer geçen seneki gibi kulaga yabancı gelen kelimeler değildi..
Tarihte de kılıç hakkını yine sormuşlar. Son yıllarda kılıç hakkına takmış durumda ösym galiba 😬

Kızlar geçen pazarki MSÜ sorularını çözdüm. Türkçesinin 2020 kpss ile alakası yoktu.. Bilmiyorum evde çözdüm diye mi basit geldi.. sadece 2 3 ayırt edici paragraf vardı. Dilbilgisi de şu ayrı birleşik yazılması gereken kelimeler bu sefer geçen seneki gibi kulaga yabancı gelen kelimeler değildi..
Tarihte de kılıç hakkını yine sormuşlar. Son yıllarda kılıç hakkına takmış durumda ösym galiba 😬
Bunun için tarihten karakutu çözmek önemli canim
Benim bu sene ilk bitirdiğim kitap karakutu oldu tarihten.
Çok erken bitirdim sanırım.
Bir ara kitabi baştan sona tarayıp yanlışlara bakmam lazım.

Ama msu de tarihi zorlamislardi sanırım, hatta sınav sonrası bazı hocalar yayın açmıştı, tarih kpss de de ayrıntı gelebilir bu sınava bakınca demişlerdi.

Bunun için tarihten karakutu çözmek önemli canim
Benim bu sene ilk bitirdiğim kitap karakutu oldu tarihten.
Çok erken bitirdim sanırım.
Bir ara kitabi baştan sona tarayıp yanlışlara bakmam lazım.

Ama msu de tarihi zorlamislardi sanırım, hatta sınav sonrası bazı hocalar yayın açmıştı, tarih kpss de de ayrıntı gelebilir bu sınava bakınca demişlerdi.
Sadece Türkçenin hepsini çözdüm canım tarihe öyle bi göz attım. Doğrudur. Ben de duymuştum sanki. Matematik de kolaymış.

Nedense bana da öyle geliyo safran.. genelde sene başındaki sınavlarda nasıl gelirse zorluk düzeyi aynı oluyo zaten 2020de de msüden yks aytden bi başladılar turkceyi zorlamaya bize kadar geldi😬

Hayırlısı olsun bakalım 😊

Sadece Türkçenin hepsini çözdüm canım tarihe öyle bi göz attım. Doğrudur. Ben de duymuştum sanki. Matematik de kolaymış.

Nedense bana da öyle geliyo safran.. genelde sene başındaki sınavlarda nasıl gelirse zorluk düzeyi aynı oluyo zaten 2020de de msüden yks aytden bi başladılar turkceyi zorlamaya bize kadar geldi😬

Hayırlısı olsun bakalım 😊
Ah matematik kolay olsun 😂

QuantumPhysics QuantumPhysics konu sahibi hiç yazmıyorsun nerelerdesin merak ettik 🥰🥰
Canım benim çok sağol ancak her şey üst üste gelince ders çalışmak şöyle dursun buraya bile giremedim 🥺. Hem ders çalışamıyorum yani çocuğun uyku sorunları bir düzelir gibi oluyor sonra bozuluyor hemde çekişmeli boşanma davam var bu sıralar bu beni çok çok yıpratıyor. Kafası yerinde olmayan adamla anlaşıp boşanılamıyor sanki etlerimi tek tek koparıyorlar bu yüzden moralim çok bozuk yani insan anlaşalım derken bile nasıl bu kadar kötü olabilir anlayamıyorum. Bu yüzden buraya yazacak bir şeyler bulamıyorum şu sıralar 😔.
Umarım senin çalışmaların son gaz devam ediyordur canım nasıl gidiyor, sen nasılsın?

önlisanstan hazırlanmış biri olarak kendi izlediğim yolu anlatayım . vatandaşlığı en son aya bırakmıştım. bir de güncel olan konuları.
son bir ay 1 konu anlatımı kitabım vardı. çok kalın değil. yarğı yayınevinin.
onu her gün (30 gün boyunca) 1 kez baştan sona okuyarak vatandaşlığı fulledim.
geç kalmış sayılmıyorsunuz kesinlikle.
👏🏻👏🏻👏🏻

Canım benim çok sağol ancak her şey üst üste gelince ders çalışmak şöyle dursun buraya bile giremedim 🥺. Hem ders çalışamıyorum yani çocuğun uyku sorunları bir düzelir gibi oluyor sonra bozuluyor hemde çekişmeli boşanma davam var bu sıralar bu beni çok çok yıpratıyor. Kafası yerinde olmayan adamla anlaşıp boşanılamıyor sanki etlerimi tek tek koparıyorlar bu yüzden moralim çok bozuk yani insan anlaşalım derken bile nasıl bu kadar kötü olabilir anlayamıyorum. Bu yüzden buraya yazacak bir şeyler bulamıyorum şu sıralar 😔.
Umarım senin çalışmaların son gaz devam ediyordur canım nasıl gidiyor, sen nasılsın?
Rabbim ferahlık versin canım benim 🤲💜🍒😘

Rabbim ferahlık versin canım.
Eminim çok zor bir süreç. İnşallah daha çok yıpranmadan çabucak biter bu süreç.

1 yaşında bir bebeği olan ve gün içinde tek boş vakti gündüz 1 saat ve gece 1.5-2 saat olan gk gy egitim bilimleri ve alan sinavindan sınava girecek ve henüz başlamamış, son 3 ayi kalmış birinin atanma ihtimali var mıdır acaba arkadaslar:kahve:
Arkadasim ilk kez bir yaşında çocuğu ile ders çalışmaya başladı, ama çalışmaya 1 yıl önce başlamıştı. 94 kusur puan aldı.

Temeliniz nasıl bilmiyorum ama yoksa şimdiden seneyeki sınava hazirlanmami tavsiye ederim

Arkadasim ilk kez bir yaşında çocuğu ile ders çalışmaya başladı, ama çalışmaya 1 yıl önce başlamıştı. 94 kusur puan aldı.

Temeliniz nasıl bilmiyorum ama yoksa şimdiden seneyeki sınava hazirlanmami tavsiye ederim
Ben yıllarca çalışsam o puanı alamam. Çünkü matematigim hiç yok:KK43: geçmişte sürekli 65 alıyordum😬 belki bu sene alım çok olur diye elimden geldigince çalışıp girmek istiyorum. Okul öncesi öğretmenliğinden.

X