Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Canım sen nasıl oldun

Yani bende kimsenin yaşamasını istemem gerçekten çok zor
Evet biliyorum tünelin sonu aydınlık ama sonuna gelene kadar sanki birisi beni rendenin üzerine yatırıp rendeliyor gibi hissediyorum . Çok sağol canım inşallah inşallah her şey güzel olur hepimiz için

Canım sen nasıl oldun
Çok şukur daha iyiyim canım.. psikolojimi sabit tutmak beni çok yoruyo bir gün bu iş olacak diyorum öbür gün galiba olmucak..

Caliscaz sosyalim yapacak bir şey yok elimizden geleni yapalım da. Uyuz oldum o netlere yükselecek yükselmek zorunda

Sen nasilsin

Bugün derece durağının yayınını izledim murat yayınları asiri kaliteli diyodu bilgin olsun yani öyle kolaydı diye benim netim iyi geldi deme hiç

Çok sağol canım inşallah o günleride görürüz . Hep o günleri hayal ediyorum bende hatta diyorum bugünlere güleceksin o yüzden umarım o günlere hemen kavuşuruz . Yepyeni sıpsıfırdan başlamak istiyorum

Olacak olacak canım benim sabır sonunda kuş gibi olacaksın inşallah. Hem böyle dönemler dönüm noktasidir bundan sonrası düşündüğünden bile güzel olcak inşallah bir de atanirsan ooo☺
Ben 1 e kadar duracağım
O da olur
Ben buradayim, bu haftayı sabaha kadar oturarak geçiriyorum. Alıştım. Denememi de gece yapıyorum iyi oluyor canım
Ben ramazanın yarısını gündüz yarısını gece çalışarak geçirdim saçma sapan
Evet tok karna daha dikkatli çözersin iyi olur. Ben aç karna cevabı 33 bulup 36yi falan isaretliyorum ahsjwj

Tabi iyi olacak kuzu,daha 100 gün var oooo 100 dememe çözeriz 100 video izleriz Cüneyt hocanın 3 ay videosu var bende fırsat bulursam onu izleyeceğim merak ettim, galiba ramazan hocada video çekmiş son 3 ay için neler diyorlar merak ediyorum

Güzeldi sevdim bende kuzum ama bugün başka denemede netim düştü şaşırmadım çok normal, o kadar yüksek görmek bile güzeldi

Yaparız yaaa ohoooo koca koca 100 gün

İnşallah canim inşallah
Ramazan hocayı görmedim ben de bakarım ara verince.
Normal canım netler son derece oynak
Evet 3 ay diyip kucumsuyoruz ama o 3 ayda neler neler yapılır

Seneye sinava girmek için şimdiden başlayabilirsiniz.
Yavas ve emin adimlarla ilerlemis olursunuz.
Bu sene derseniz kalan zamanin stresi bile çalistiginizi anlamamaniz için yeter.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…