Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Yaaaaa canim benim yaaa aglama lütfen, Hepimizin her gün mukemmel gecmiyo gerçekten. Hep eksiklerimiz var,insanız. Unutabiliriz. Heyecan yaparız, bunlar çok normal. Bak ben hâlâ matematik yapamiyorum, büyük ihtimal sınavda da yapamayacağım. Ama bu süreçte güçlü olmalıyız. Özellikle psikolojik olarak. Çünkü insanin psikolojisi ile oynuyorlar, bu yüzden çoğu kişi bırakıyor. Aslında psikoloji ile yarışıyoruz. Moralinin bozulması çok normal.bunlar duzelecek şeyler. Daha üç aydan fazla var. Yani halâ vakit var ,bu kadar zamanda çok şey değişir. 100 günde 100 demene çözme imkanımız var düşünsene
Canim beni geren sanırım yanlış çalışıyorum.. pegemin bu 5. Denemesi dershanede girdiğim. 5 sınav da 3 4 net farkla aynı yerlerde geziniyo.. Bu tesadüf olamaz.. çalışmamda bi yanlışlık var ama ne..

Kesinlikle psikoloji sınavı katılıyorum.. işte insan motive edecek sayılar görmek istiyo arada bi. O kadar çalış çalış..
Buradayım canım geçtiğimiz hafta eşim oğlum ben sırayla hasta olduk çalışamadım yeni toparlanıyoruz. 2 gündür anca geçebildim dersin başına
Geçmiş olsun canım.

Canim beni geren sanırım yanlış çalışıyorum.. pegemin bu 5. Denemesi dershanede girdiğim. 5 sınav da 3 4 net farkla aynı yerlerde geziniyo.. Bu tesadüf olamaz.. çalışmamda bi yanlışlık var ama ne..

Kesinlikle psikoloji sınavı katılıyorum.. işte insan motive edecek sayılar görmek istiyo arada bi. O kadar çalış çalış..

Geçmiş olsun canım.

Hangi bölümden giriyorsunuz sınava?

Bence her denemede yapamadığınız konular neyse o konuları detaylıca tekrar edin ve o konulara ait sorular çözün. Kesinlikle yükselecektir.

İyi sanmıştım ama kötü geldi sonuç canım Türkçeyi resmen batirmişim.. gk çok kolaydı ama onu da ben degerlendiremedim... o kadar çalışıyorum neden olmuyo anlamıyorum.
Oturdum 2 3 saat salya sümük ağladım biraz açıldım iftardan sonra caliscam.
Denemenin analizini de yarn yaparım artık
Uffff sinir etme beni, ne ağlaması
1 deneme mi belirliyor durumumuzu
Denemeden öğrendiklerine odaklan
Daha son gün değil 3 aydan fazla var sınava
Ve sınavı bu son 3 ay belirliyor.

Hangi bölümden giriyorsunuz sınava?

Bence her denemede yapamadığınız konular neyse o konuları detaylıca tekrar edin ve o konulara ait sorular çözün. Kesinlikle yükselecektir.
Gıda mühendisiyim sadece gy gk den giriyorum.

Yapıyorum analizi ama yüzeysel mi kaliyo acaba..
İnşallah yükselir🙁
Cevabi gönderdim sanıyorum gondermemisim

Çok haklısın.. bugüne kadar nerdeyse 50 deneme çözdüm hala aynı yerde saymak insanı sinir krizine sokuyo biraz iste😅 neyse rahatladım biraz.
Haklisin son 3 ay kritik. Birakmaya müsait zamanlar.. dayanamadım deneme analizini yaptım yine. Eksik konulara yogunlascam bu hafta kampta.
hem işte çalışıp hem ders çalışanlar var mı? neler yapıyorsunuz? ben de başladım denemek istiyorum yine kendimi
İşte çalışmıyorum ama isminiz çok hoş söylemeden edemedim 😁

Çok haklısın.. bugüne kadar nerdeyse 50 deneme çözdüm hala aynı yerde saymak insanı sinir krizine sokuyo biraz iste😅 neyse rahatladım biraz.
Haklisin son 3 ay kritik. Birakmaya müsait zamanlar.. dayanamadım deneme analizini yaptım yine. Eksik konulara yogunlascam bu hafta kampta.

İşte çalışmıyorum ama isminiz çok hoş söylemeden edemedim 😁
Canim pegem 5 e mi girdin bugün ?

O da olacak canım benim, bugün kafani dinle. Yarın sil baştan 💜💪

Aynen canım 100 gün var daha,Ooo çok şey değişir 👏 yaparız biz bence. Bundan sonra bırakan olacak biz bırakmayacağız 💜

hem işte çalışıp hem ders çalışanlar var mı? neler yapıyorsunuz? ben de başladım denemek istiyorum yine kendimi
Canimcim sen atandin, acaba nite tekrar girmek istiyorsun 🙈 son üç ay neler yapmıştın bizimle paylaşır mısın 😍

Işte bizim civcik, yerim seni😍 yapamadigim konuları nasıl tekrar etmeli acaba,bunu bende beceremiyorum. Cevap anahtarını okuyup geciyorum🤔

X