Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Hafta sonu ALES sınavına girenler de matematik kolaydı, Türkçe zordu diye yorum yapmışlar, Türkçe yine bu sene belirleyici olacak.
Aynen canım öyle duruyor. Pegemin türkçesi çok şaşırtıcı geldi bana bu yıl için, normalde pegem türkçe çok rahat oluyordu

Canım onlar bilmiyor ama biz biliyoruz senin yaptıklarını, sen bayramda deşarj ol.donunce daha motive olacaksın. Umutsuzluk yok çünkü gayet iyi gidiyorsun canım. Biz ancak birbirimizi anlarız. Yoksa dışarıdan söylenenler boşa söyleniyor, bu sınava girmeyen anlamaz

Aynen canım inanılmaz değişmiş, farkettim. Senin birinci denemen nasıldı canım bana türkçesi bayağı kaliteli geldi
Valla sosyalim ne desem yalan olur net hatırlamamakla beraber sonucumdan cok memnun değildim diye hatırlıyorum
Ama soruları aşırı beğenmiştim orası kesin..
Sınavla paralel gidiyo bence bu sene sadece 1. Değil pegemin tüm tgleri..

Ayy yarın denemem var yine notların arasında kayboldum ali ağaoglu gibi bunu geç bunu geç bunu da geç diye diye ilerliyorum hepsini biliyorum gibi ama denemede niye sifirlaniyorum çok merak ediyorum

En güzeli yanlış soru defterimi tariyim ben bi.. Bir de şu gölleri falan sürekli unutuyorum. Bir de vatandaşlıktan üye başkan sayıları falan. Ayy yardım çığlıkları gercekten

Canim deneme netlerini yazsana, ilerleme bakarsın. Benim yaptığım gibi ders ders ayrı ayrı tablo olacak şekilde.

Her sınav öncesi denemeye ayrı çalışmana gerek yok vize finale girmiyorsun, son dakikada öğrenilecek şeyler değil, sırf yarın denemeye giriyorum diye bugün hızlı tekrar yapicam diye gününü öldürme.

Sadece denemeye gitmeden 1-2 saat önce deneme defterini oku yeter.

Sağolun kizlar inşallah pes etmeyip senelerdir hazırlanma değecek bir sonuç alırım. Rabbim hayırlı işe nasip etsin.

Yazıyorum canım tablo seklinde en başından beri deneme sonuçlarımı. Sosyal sorunca kalkıp bakmaya üşendim ondan öyle dedim

Haklisin zaten hangi birine bakacaksın olmuyo öyle yapıyım en güzeli

civcikim nasıl geçti denemen Saricivcivcikcik
İyi sanmıştım ama kötü geldi sonuç canım Türkçeyi resmen batirmişim.. gk çok kolaydı ama onu da ben degerlendiremedim... o kadar çalışıyorum neden olmuyo anlamıyorum.
Oturdum 2 3 saat salya sümük ağladım biraz açıldım iftardan sonra caliscam.
Denemenin analizini de yarn yaparım artık

Yaaaaa canim benim yaaa aglama lütfen, Hepimizin her gün mukemmel gecmiyo gerçekten. Hep eksiklerimiz var,insanız. Unutabiliriz. Heyecan yaparız, bunlar çok normal. Bak ben hâlâ matematik yapamiyorum, büyük ihtimal sınavda da yapamayacağım. Ama bu süreçte güçlü olmalıyız. Özellikle psikolojik olarak. Çünkü insanin psikolojisi ile oynuyorlar, bu yüzden çoğu kişi bırakıyor. Aslında psikoloji ile yarışıyoruz. Moralinin bozulması çok normal.bunlar duzelecek şeyler. Daha üç aydan fazla var. Yani halâ vakit var ,bu kadar zamanda çok şey değişir. 100 günde 100 demene çözme imkanımız var düşünsene

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…