Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kız bende aynıyım sorma yani programım filanda yok ama normal bir düzenim vardı o biraz sarsılır gibi oldu ama genede fena değildi .
Dün bi eğitim bilimleri denemesine başladım bugün bitti .
Şimdilik planım çocuk uyuyunca 14.00-16.00 saatleri arasında bakmak ve gece o uyuyunca 00.00-01.00 arasında bakmayı düşünüyorum. Ancak sahurumu 01.00-02.00 arasındamı yapsam diye aklımdan geçmiyor değil çünkü gece kalkmakda beni çok zorladı

Canim bende gündüz 1 buçuk saat calisabildim, 30 Türkçe sorusundan 7 yanlış çıktı, verimli olmadı, ilk günler çok başım ağrıyor, basım ağrıdı.

1 saat uyudum gündüz. Sahura kadar çalışacağım inşallah. Sahur 4 buçukta, ben en erken 2-3 e kadar çalışıp, sahur yapar öyle yatarim.

Bende gece çalışacağım yani.

O zaman gelsin gece etütleri

Gece çalışmayı da pek sevmem ama kahve için mecbur katlancaz 9-9 buçuk gibi geçerim masaya ben de sahura kadar devam

Kitaplar Acayip pahalı, bkm de pegem soru bankası 150 liraydı. Almadım. Içinde aktivasyon kodu yok.normal şekilde Qr kodu ile çalışıyor. Denedim hemen ayak üstü

Safranin kitapta 79 lira

Anlayacağınız çok popüler kitaplar çok pahalı, yargı matematik. Isem bile 150 liraydı şok oldum.

Sınav ikizi kitabini inceledim. Çoğunluk yeni nesil soruydu o yüzden vazgeçtim. Öncelikle benim normal soruları yapmam gerekiyor bakalım bu kitap ne öğretecek

Açken zorlar kuzum algılama düşük olur daha çok aciktirir

O zaman gelsin gece etütleri

Gece çalışmayı da pek sevmem ama kahve için mecbur katlancaz 9-9 buçuk gibi geçerim masaya ben de sahura kadar devam
ben kahvemi aldım şimdi oturuyorum, ama evdekiler uyuyana kadar otur kalk pek calisamam.
Hayırlı olsun canim.
Güzel kitap buda.
Ya bir de kaliyeleriyle orantılı kitaplar. Bunların video destekli olması da fiyatını artırıyor. .
Ben bu sene kaliteli tyt kaynakları aldım, çok memnun kaldım. İnşallah sınavda da görürüz faydasını.
Kaz gelecek yerden tavuk esirgemeyelim

Aynen canım yeter ki bana üç beş faydası olsun şenol hocanın ilk videosunu izledim. Köklü sayılar, çok güzel anlattı. Çok heyecanlıyım canım.

Kolay gelsin kızlar.
Verimli calismayi nasıl planlamissaniz öyle devam.ramazanda ben de yiyip yatma taraftarıyım. İlk gece kalktık ama çok zor oldu .sahurdan sonra uyuyamadım.
Sadece gündüz çalışabiliyor.um
Zaten ilk hafta benim fire. Bir de ramazanın sonu fire.
Geçen sene de aynı oldu. 10 gün gidiyor başından sonundan

Kıyamam ya .emeklerinin karşılığını alacaksınız inşallah. Gece yorgun okuyorum .be sahurdan önce ne sahurdan sonra. Yatasım geliyor. Gündüz bakmaya çalışıyorum
Parka gidiyoruz kizimla. Arabayla gidip arabada rest cozuyorum .kızım parkta oluyor..2 - 3 saat sonra döndük bugün.test yanımda hep. Evde de sık sık bakmaya çalıştım bugün.

Eşinin doğum günü kutlu olsun safran cim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…