Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Kolay gelsin kızlar.
Verimli calismayi nasıl planlamissaniz öyle devam.ramazanda ben de yiyip yatma taraftarıyım. İlk gece kalktık ama çok zor oldu .sahurdan sonra uyuyamadım.
Sadece gündüz çalışabiliyor.um
Zaten ilk hafta benim fire. Bir de ramazanın sonu fire.
Geçen sene de aynı oldu. 10 gün gidiyor başından sonundan
Basında yada sonunda olması çok iyi ya, benimki tam ortası, alışmaya başladik derken bozulacak.
Eşinin doğum günü kutlu olsun safran cim
Teşekkürler 🥰

Sahur etutculeri burada mı 😊

Eklentiler

• IMG_20220403_000858.jpg
    IMG_20220403_000858.jpg
    127,8 KB · Görüntüleme: 26
Hahahah tamam sen aylık planını soylicektin ben en son yazmıştım 😁😊
Canım bence ramazanda tarih ve matematiği bitireceksek . Tarihi dörte bölüp dört haftaya yayalım. Matematikte zaten benim yapacağım belli konular var onları yapsam öpüp başıma koyacağım, o da ilk konular olsun diyorum. Ama tabi daha kâğıda geciremedim. Ne dersin

Kitaplar Acayip pahalı, bkm de pegem soru bankası 150 liraydı. Almadım. Içinde aktivasyon kodu yok.normal şekilde Qr kodu ile çalışıyor. Denedim hemen ayak üstü 🤭

Safranin kitapta 79 lira

Anlayacağınız çok popüler kitaplar çok pahalı, yargı matematik. Isem bile 150 liraydı şok oldum.

Sınav ikizi kitabini inceledim. Çoğunluk yeni nesil soruydu o yüzden vazgeçtim. Öncelikle benim normal soruları yapmam gerekiyor 🤷‍♀️ bakalım bu kitap ne öğretecek
Bu fiyatlar ne be aaa iyiki takır takır test çözmüyorum 😂😂

Ben de başlıyorum kızlar. Gece olduğu olduğu için şimdiden uykum geldi ama çay kahve her şeyi içmeyi düşünüyorum sırayla. 😂 arada bi girer molalarda görüşürüz inşallah uyumam. hadi iyi dersler Allah zihin açıklığı versin cümlemize❤
Amin canım sanada inşallah 😍❤️

Kolay gelsin kızlar.
Verimli calismayi nasıl planlamissaniz öyle devam.ramazanda ben de yiyip yatma taraftarıyım. İlk gece kalktık ama çok zor oldu .sahurdan sonra uyuyamadım.
Sadece gündüz çalışabiliyor.um
Zaten ilk hafta benim fire. Bir de ramazanın sonu fire.
Geçen sene de aynı oldu. 10 gün gidiyor başından sonundan
Benimde öyle oluyor hem uyanmak zor oluyor uyanıncada gözler fal taşı gibi olup kapanmıyor 😑

Önlisans mezunuyum. Matematik konularını bitirdim geometri dışında. Tarih coğrafya vatandaşlık derslerine hiç çalışmadım. Sizce konular yetişir mi? Kaç ayda genel kültürü bitirebilirim?
Temelin yoksa biraz zorlar ama hepsinden full çekme zorunluluğun yoksa çalıştığın kadarı yetebilir bu yüzden umutsuz olmaz bence o yüzden vakit kaybı olmadan hemen başka onlarada

Kızlar deneme yapabildim ama 2 gün sürdü 😂. Eğitim bilimleri denemesi yaptım 80 sorudan oluşuyor ama bayadır konulara bakamamıştım bu yüzden neredeyim diye seviyemi göreyim dedim. 44 doğru 15 yanlış olarak başlamış oldum. Sonra ders ders analiz ettim en kötü ölçme kısmıydı bu yüzden bir kaç gün ölçme dersinin üzerine gidip oradan kaybettiğim soru sayısını azaltacağım inşallah

Canım bence ramazanda tarih ve matematiği bitireceksek . Tarihi dörte bölüp dört haftaya yayalım. Matematikte zaten benim yapacağım belli konular var onları yapsam öpüp başıma koyacağım, o da ilk konular olsun diyorum. Ama tabi daha kâğıda geciremedim. Ne dersin
Olur tarihi nasıl bolucez mesela üniteler fazla

Kızlar biraz geç kalmış biri olarak kpss çalışmak istiyorum ve bana kitap önerir misiniz lisans kpss için 🙃 şimdiden teşekkür ederim
Pegem,yargı, benim hocam, yediiklim, hocawebde hepsi iyidir. Konu anlatımı almayın video üzerinden gidip not tutun

X