Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

ASSOSyal kuzum ben bu şekilde düşündüm istersen konuları değiştirebiliriz istersen farklı şekilde de ilerleyebiliriz varsa aklında bişeyleri şekilde ilerleyelim

ASSOSyal kuzum ben bu şekilde düşündüm istersen konuları değiştirebiliriz istersen farklı şekilde de ilerleyebiliriz varsa aklında bişeyleri şekilde ilerleyelim
Ben zaten haftada bir deneme yapiyorum canım , o iyi oluyor. Tekrarda yapıyorum. Ben sana uyucam, programı alıyorum. Hatta ramazan boyunca bir aylık programı hazırlayıp önümüzü görebiliriz ne dersin. Dört haftada belli olur. Sena616 canım sende katilmak ister misin

Diğer kızlar başka katılmak isteyen olur mu, safran ve civciv şuan kamptalar ama ne derler. Beni kötü etkilemez ınş

Olur kuzum 1 aylık programın nasıl olucak paylaşır mısın

Kızlarcımlar ben dediğim gibi böyle programlara çok katılmak istemekle birlikte katılamıyorum bu yüzden kusura bakmayın lütfen ancak sizleri canı gönülden destekliyorum . Bu yüzden deneme filan yapabilirsem bunların sonuçlarını sizlerle paylaşacağım bilginiz olsun Mavigrill ASSOSyal

Selamlar.. mühendisim işten ayrıldım, çok yeni hamileyim matematik temelim iyi ama tarih coğrafya beni korkutuyor. Sizce kpss ye başlamak için çok mu geç?
matematikten daha çok soru çözüp . bir sansını dene bence. tarih çoğrafya için özellikle çoğrafya daha kolay olduğundan öncelikle ondan da başlayabilirsin. tarih için de bilemedim . ama çocuğun yoksa 4 ay bir süre var.
4 ayı verimli kullanırsan 8 aylık çalışmış olursun.
tatili biz öyle değerlendiriyoruz. 30 gün tatil yapıyoruz ama gecesi gündüzü dolu dolu olunca 60 gün tatil yapmış kadar oluyoruz . böyle düşünürsen atanırsın bile canım.

Canim benim devam eden bir programim var, hatta matematik kampı kitabını bitirmeye çalışıyorum

Tamam doğru yanlışlarla paylaşalım bari neyde iyiyiz neyde kötü ona göre tavsiyelerde bulunuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…