Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

geç kalmadın kaç aylıksın ve neden işten ayrıldınız
6 haftalık daha Aralık ayında dolar yükselmeye başlayınca fabrika ekonomik krize girip işten çıkardı sonra da iş bulamadım, sonra sürpriz şekilde hamile olduğumu öğrendim artık daha fazla özel sektörde işe başvuruyorum zaten almazlar

Teşekkür ederim tavsiye için

Saricivcivcikcik birileri dersten başını kaldıramadı mi bugün
Ahh yok canım o kadar değildim ama birkaç güne göre iyiyim şükür. Birkaç gündür kazanamicam mi perileri gelmişti de gönderdim bugün

Yaprak sarıp buzluğa falan attm onlarla uğraştım.

Yumuşama dönemi, küresel dünyaya falan çalışıyorum şimdi beynimin içinde darbeler devrimler Tunus Azerbaycan Şangay beslisi Gorbaçovlar halay cekiyo

Senin nasıl gidiyor kamp ❤
Ben biraz özellikle matematikte fazla kaynak yazmışım sanki ya gaza gelip bittiği kadar bakalım.

Bugün matematikten bir konuyu yetiştiremedim bende.

Kızın veli toplantısı vardı ona gittim, eşimin doğum günüydü pasta yaptım derken bunlar oyaladı beni. Yarın tamamlamaya çalışacağım bugunku eksiği bakalim.

Ben yapabilirsem sahura kadar ders calismayi planlıyorum ramazanda.
Bugün değil de, yarın gündüz bir saat uyuyabulirsem başlarımbakalim

Ben de onu soracaktım ramazanda nasıl çalışacaksınız diye
Bu sefer ben yine sabah erken kalkıp öğlen 2 3e kadar çalışmayı denicem ama bakalım aç aç nasıl olcak duruma göre ben de geceye geçerim.

Allah sağlıcakla kucağınıza alabilmesi nasip etsin inşallah . En güzeli kpss ye çalışmanız zaten vakitde var o yüzden hemen başlayın olur bence yapabilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…