Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Basında yada sonunda olması çok iyi ya, benimki tam ortası, alışmaya başladik derken bozulacak.
Eşinin doğum günü kutlu olsun safran cim
Teşekkürler

Hahahah tamam sen aylık planını soylicektin ben en son yazmıştım
Canım bence ramazanda tarih ve matematiği bitireceksek . Tarihi dörte bölüp dört haftaya yayalım. Matematikte zaten benim yapacağım belli konular var onları yapsam öpüp başıma koyacağım, o da ilk konular olsun diyorum. Ama tabi daha kâğıda geciremedim. Ne dersin

Bu fiyatlar ne be aaa iyiki takır takır test çözmüyorum

Amin canım sanada inşallah

Benimde öyle oluyor hem uyanmak zor oluyor uyanıncada gözler fal taşı gibi olup kapanmıyor

Önlisans mezunuyum. Matematik konularını bitirdim geometri dışında. Tarih coğrafya vatandaşlık derslerine hiç çalışmadım. Sizce konular yetişir mi? Kaç ayda genel kültürü bitirebilirim?
Temelin yoksa biraz zorlar ama hepsinden full çekme zorunluluğun yoksa çalıştığın kadarı yetebilir bu yüzden umutsuz olmaz bence o yüzden vakit kaybı olmadan hemen başka onlarada

Kızlar deneme yapabildim ama 2 gün sürdü . Eğitim bilimleri denemesi yaptım 80 sorudan oluşuyor ama bayadır konulara bakamamıştım bu yüzden neredeyim diye seviyemi göreyim dedim. 44 doğru 15 yanlış olarak başlamış oldum. Sonra ders ders analiz ettim en kötü ölçme kısmıydı bu yüzden bir kaç gün ölçme dersinin üzerine gidip oradan kaybettiğim soru sayısını azaltacağım inşallah

Olur tarihi nasıl bolucez mesela üniteler fazla

Kızlar biraz geç kalmış biri olarak kpss çalışmak istiyorum ve bana kitap önerir misiniz lisans kpss için şimdiden teşekkür ederim
Pegem,yargı, benim hocam, yediiklim, hocawebde hepsi iyidir. Konu anlatımı almayın video üzerinden gidip not tutun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…