Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Ama normal buldun sadece sonu olur o kadar mantığını kavradın mı peki. Başta karesini aldık. Bulduğumuz sonuç karesi oldu. Onun için kök içine alıyoruz
Yapılış şeklini ezberledim kuzu bu tarz sorularda hep bu şekilde gidebilir miyim şimdi eğer sınavda çıkarsa hepiniz beni hatırlayıp güleceksiniz

Ikinci soruda kök üç ve kök üç çarpılıyor mu
Yuvarlak içine alınan yeri yaptın ya önce. Rasyoneldeki gibi payda esitle
Sonra diğer kısmına geç
Orada sade 3 sayısını elde etmek için 2 tane kök 3 sayısını yazmış. . O şekilde de 3 u elde ediyoruz ya. Benim de aklıma gelmemişti. Çözümlenmesi. Soruyu.cevaba baktım. Yazdım sana.
Daha sonra o köklü olan 3nleri ortak paranteze aldı. O şekilde yaptı.

Bende böyle yapmaya çalıştım ama sonuca ulaşamadım canım. Bunuda inceleyeyim
Ben de çözemedim bir yerden sonra .ama bu gidiş yolu aklımızda olsun.incelersen kolay gelecek. Ama sınavda hemen aklımıza gelecek mi bu yol kim bilir. Dünya kadar yol öğrenmeye çalışıyoruz. Beyin kaydediyordur insallah

Canımlar ramazan için neler yapabiliriz yoğun bir program güzel olur mu
Hem çalışıp hem evde 3 çocuk olunca benim program yapmam imansız.
Fırsat bulduğum her boşlukta soru çözmeye. Bilemediğim konuya tekrar bakmaya calisiyorum. Benim sınav 3 temmuz. Az baya .umarım yeterli olur. Çok baştayim cunku

Inş istediğin gibi olur canım, senin işin daha zor tabi. Allah kolaylık versin

Ben akıl tutulması yaşıyorum sınavda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…