Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Gitmeden Bugünü mu paylaşayım;
Osmanlı Dönemi Yükselme ( konu&soru)
İlk Türk İslam Devletleri ( konu & soru)
Türkçe 50 paragraf soru
Sayı Kesir Problemleri ( 5 soru)
Yaş problemleri ( 5 soru)
Karışım problemleri ( 5 soru)
Köklü sayılar ( 10 soru)

Harika program

Ayy ben buralari yine unutmusum bi tekrar ediyim
Ya ben daha yeni tarih genel tekrar yapmadim mi cildiriciim

Çok sağol canım. Evet bu notlarda Ramazan hocanın ama soru tam buraya ait değil mi ondan mı notlarda Halep yok diye bi kaldım ancak dediğine göre buraya ait ve sorunun doğru cevabına göre Halep de var şehirler arasında bu yüzdende şaşırdım. Ancak anladığım kadarıyla soruyu zor sorucaz diye sapıtmışlar 3 benim gibilerde bu ney bu ney diye kalıyor . Neyse teşekkür ederim canım kafamdaki karmaşa biraz gitmiş oldu

Aynen aynen gercekten tarih zamanla oturan bi ders
Vatandaslik peki? Onu nasil oturtcaz ya sanki biraz fazla ihmal ediyorum hafife aliyorum gibi geliyo. Ezberlemek mi vatandasligin püf noktasi sence
Benim bölümden dolayı o kısma calismicam soru üzerinden gidicem..ama video izleyerek halledersin zor bı ders degil

Çok güzel kitap gibi muhteşem bir açıklama ama şimdide şunu anlamadım nasıl kimin dönemini bilirsek çözeriz yani herkesin dönemine göre şehirler değişiyor mu bu soruda dönem vs vermemişde. Birde dönemli değişen yokda salyaneli salyanesiz görevlendirme vardı onda şehirler farklı oluyordu onu ayırıyorum onda sıkıntı yok. Bu soru tabi oranın konu şeysinede ait olabilir bunuda bilmiyorum .
Canım teşekkür ediyorum güzel açıklaman için

Beynim yandi teşekkürler

Bu aralar pek hassas zaten yanmaya müsait

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…