Popüler Konu 2024 -2025 El ele, baş başa, omuz omuza birlikte KPSS haydi kızlar 🤝

Beynim yandi teşekkürler

Bu aralar pek hassas zaten yanmaya müsait
Canım salyanesiz eyaletler vardı ya orada Halep vs de var daha doğrusu ben oradaki şehirler için Ara-Ba-M Şa-Hi-T diye şifreleme yapmışım işte bu şifredeki H Halep oluyor ve T trablusgarp gibi. Yani size attığım fotodaki şehirler değil . Benimde anlamam güç oldu ama sonradan çaktım yani size anladım dediğimde bile anlamamışım sonradan jeton düştü

Hicaz ayrı yerde mi kodladin hadi biraz daha beyin jimnastigi kuzu

Hicaz ayrı yerde mi kodladin hadi biraz daha beyin jimnastigi kuzu
Hicaz değil sadece H büyük yazılmış yani yanındaki i nin önemi yok yoksa Hİ yazardım. O yüzden H Halep i temsil ediyor. İşte yanındaki i nin önemi yoksa geriye Halep kalıyor zaten.

Bilmiyorum yani ben böyle şeyleri seviyorum yoksa zaten aklımda kalmıyor

Ay ben hiç halepi duymadım hicaz da imtiyazlı oradan biliyorum

Ay ben hiç halepi duymadım hicaz da imtiyazlı oradan biliyorum

Bende böyle internetten görüyorum yani bu notların yalancısıyım zaten öyle aman aman bir tarih bilgim yok o yüzden bunların aşırıya kaçtığını düşünüyorum. Ancak bende kitaplarda görmedim evet. Herneyse yani çokda önemsememek lazım ben ordan burdan bakınca kafam çorba oldu o yüzden toparlayamadım sanırım.

Hayırlı olsun canım tebrik ederim . Yeni kitaplarında bol bol net getirsin inşallah sana . Neler aldın diye sorayım mı

Bizimle paylaş canım cicileri yeni kitaplar yeni heyecan çok güzel sayende bizde deneme yaptik kuzu olurunu olmazini gördüm çok eksiğim varmış uff yeni birşeyler düşünmem lazım

Bizimle paylaş canım cicileri yeni kitaplar yeni heyecan çok güzel sayende bizde deneme yaptik kuzu olurunu olmazini gördüm çok eksiğim varmış uff yeni birşeyler düşünmem lazım
Eksiklerimizi gördük, bundan sonra ona göre ilerleriz inşallah.
Bunları aldım canim

Eklentiler

• Screenshot_2022-03-01-11-07-00-116_com.android.chrome.jpg
    102,7 KB · Görüntüleme: 18
Kizlar merhaba yine ben
Ben kizimdan dolayi derslerim hep yarida kaliyor surekli .

2 derse odaklanip tamamen bitirip sonraki 2 derse gecis yapsam olur mu ? Su an 3 derste gidiyorum hem konu calisiyorum hem test kafam allak bullak oldu ve eksik kaldigi icin ilerleyemiyorum zamanimda kisitli . Karar veremiyorum hepsi birbirine girdi . Mesela 2 dersin konularini bitirip tamamen diger 2 derse mi gecsem .

Siz nasil yapiyorsunuz . Gunluk 3, 4 saat calsima vaktim var ama kopuk kopuk oluyor o yuzden duzen kuramiyorum .

Programımı değiştirmek istiyorum
Ben de tam kampa alistim bu sefer de kampin sonuna geldik

Nasil bi program yapcaksin canm?
Benim daha bitmiyo ama cok iyi geldi sanki.. son 2 gundur özellikle hissediyorm bi gelisme var psikolojik mi ki
Bundan sonra zaten az kaldi her ayin 20 gununu denemelere 10 gununu tekrar soru bankasi brans denemelerine ayırmayı planliyorum. Genel denemeler sayesinde matematikte de bayagi alıştırma yapmis oldum süreyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…